Nepřesnost, nedůraz, špatné bránění, nedostatek bojovnosti a laxní přístup. I tak lze charakterizovat utkání ze strany karlovarských Buldoků. Už v 5. minutě byli zralí na první gól, když domácí nevyužili téměř stoprocentní gólovku, a ve 20. minutě zabránil vstřelení gólu včasným vyběhnutím Dan Strnad.
Poté to vypadalo, že by se snad mohli hosté vzchopit. Zahrávali několik standardních situací, ale nebyli schopni se prosadit.

Po půl hodině hry zahrozili opět domácí, chyběla jim však v koncovce přesnost. To ve 33. minutě mohlo být zle. Zbytečná ztráta balonu ve středu hřiště a domácí útočník šel sám na brankáře Strnada, včasným vyběhnutím karlovarský gólman zlikvidoval sólo domácího borce a následná dorážka šla nad branku.

Ale ani tato akce hráče Varů neprobudila, domácí převyšovali soupeře téměř ve všech činnostech a ve 41. minutě zásluhou Vohrny šli do vedení. Trenér Karel Tichota ve snaze zvrátit dosavadní vývoj stáhl ze hry Mestla a Krličku, které do druhé půle nahradili Pavel Maňák a Jakub Dušek. Ale domácí jako by si toho ani nevšimli a pořád měli navrch. Je sice pravda, že v 53. minutě nastřelili Buldoci břevno, ale to bylo asi tak vše.

Druhá branka domácích přišla jako vyústění předchozích šancí ZČE. Zbytečná ztráta míče na polovině soupeře, rychlý brejk a v 68. minutě to bylo 2:0 zásluhou domácího Chocholatého. Po vstřelení druhé branky se sice Buldoci zlepšili, ale stačilo to pouze na zkorigování výsledku Kucalasem v 83. minutě.

ZČE Plzeň – Karlovy Vary 2:1 (1:0). Branky: 41. Vohrna, 68. Chocholatý – 83. Kucalas. Rozhodčí: Janeček – Teuber, Szikszay, DFA Urban.

K. Vary: Strnad – Plachý (78. Királyi), Pěkný, Oslovič, Polom, Koubek (62. Lhoták), Krlička (46. Maňák), Kucalas, Mestl (46. Dušek), Geňo, Psohlavec.

Tabulka - divize A:

tabulka