„Sedlčany, které sice do divize postoupily až ze čtvrtého místa, disponují velmi mladým kádrem, vsázejí především na své odchovance," odtajnil své poznatky o nováčku divizní soutěže karlovarský trenér Karel Tichota. Nejen on by rád navázal na úspěšný vstup z domácího prostředí i při premiéře na hřišti soupeře.

„Pro Sedlčany to bude prestižní utkání, jelikož se poprvé představí v divizní soutěži před svými fanoušky, takže se dá očekávat z obou stran velká bitva. Navíc mladý kádr domácího celku bude hodně běhavý," míní Tichota a hned přidal: „I přesto, že to bude nesmírně těžké utkání, tak chceme na půdě nováčka bodovat."

Karlovarský lodivod bude moci využít v nedělním zápase, který začne v Sedlčanech v 17.00 hodin, služby hráčů ze sokolovského Baníku, který hraje své druholigové utkání již v sobotu. „Právě až po sobotním utkání Baníku se dozvíme, kdo nás na duel se Sedlčany posílí," upozorňuje na možné posily Tichota.

Navíc karlovarský tým zápasem se Sedlčany načne pověstný anglický týden, když ve středu 19. srpna zamíří v rámci předehrávaného čtvrtého kola na půdu klatovského SK. Vše pak zakončí nedělním soubojem v domácím prostředí, ve kterém bude hostit pražskou Aritmu. „Bude to pro nás náročný týden, dvakrát hrajeme venku, jednou doma, takže pokud bychom urvali z těchto zápasů šest bodů, určitě budeme spokojeni," podotkl závěrem Tichota.