„V Sedlčanech to bylo, jak jsem předpokládal. Domácí, které hnali kupředu fanoušci, se prezentovali bojovnou, důraznou hrou, která nám zpočátku dělala problémy, kdy se navíc zaslouženě ujali vedení. Po změně stran jsme však hru vyrovnali a dostávali se častěji na balon. S postupem času jsme domácí začali přehrávat, ale dokázali jsme jen vyrovnat. Obě branky byly takříkajíc šťastné, takže to byla zasloužená remíza, ale škoda jen penaltového rozstřelu," zlobil se karlovarský trenér Karel Tichota.

Karlovaráci, kteří ani ve druhém kole divize skupiny A neodešli z hrací plochy bez bodového zisku, budou chtít dnes navázat na bodový přísun i na půdě klatovského SK, kde začne zajímavé měření sil v rámci vloženého 4. kola divize na stadionu Rozvoj v 17.00 hodin.

Ale pozor. Tým z lázeňského města nečeká nic jednoduchého, jelikož klatovský tým pod taktovkou kouče Milana Dejmka taktéž v obou kolech prozatím bodoval. „Pro Klatovy to bude třetí domácí utkání v řadě za sebou. Pro nás to bude nesmírně těžké utkání, jelikož v Klatovech se hraje hodně těžko, i když na jaře jsme tam vyhráli 3:0, ale to už prakticky o nic nešlo," vypočítává zpětně Tichota. Ten bude moci využít služby sokolovských hráčů, když 1.FC posílí Dvořák či Koubek.

„Teoreticky bychom měli mít k dispozici sestavu, jako tomu bylo v pohárovém souboji s Domažlicemi," poukazuje karlovarský trenér. V prvním kole si doma poradil po bezbrankovém prvním poločase s Hořovicemi. Ve druhém pak opět před svými fanoušky remizoval 1:1 s Rokycany, se kterými prohrál až souboj o bonusový bod po penaltovém rozstřelu 4:5. Navíc se oba týmy drží za sebou v průběžné tabulce, kdy Klatovům patří pátá, karlovarskému 1.FC šestá pozice, což přidá duelu na atraktivitě, půjde v něm totiž o pověstných šest bodů.

„Jde sice o začátek soutěže, ale samozřejmě musíme vozit body i ze hřišť soupeře. Takže bychom chtěli dosáhnout na cenné body i v Klatovech, i když to bude hodně těžké," uzavřel Tichota.