Parta pod vedením trenéra Karla Tichoty odehrála v minulém týdnu pohárový duel s Táborskem, ve kterém nakonec prohrála vysoko 2:6. To ale nemění nic na věci, že hráči mohli odejít ze šaten se zdviženou hlavou. „Náš úspěch se nečekal a postup by byl velikým překvapením. Přesto jsem hráčům po utkání poděkoval a věřím, že do utkání s Rokycany jim bojovnost a nasazení, jako bylo v utkání s Táborskem, vydrží," přeje si trenér Karel Tichota.

Rokycanům se sice úvod soutěže příliš nevydařil. „Vzpomenu-li ale na minulý ročník, tak zde Rokycany předvedly velmi dobrý výkon a porazili jsme je těsně 4:3 i přesto, že jsme byli posíleni o několik sokolovských hráčů," varuje před soupeřem Tichota, který jinak očekává vyrovnané utkání.

„Jsme sice v utkání favoritem, ale jak už jsem řekl, soupeř u nás naposledy prohrál jen o jednu branku a já očekávám podobný vývoj zápasu," přidává.

Cíl je i tak jasný. „Hrajeme doma a pro nás je to jasné. Opět budeme chtít zvítězit a připsat si tři body do tabulky," netají se Tichota úkolem, jenž leží před jeho svěřenci.

I v tomto utkání bude moci karlovarský kormidelník počítat s několika hráči Baníku Sokolov. Jejich počet a jména budou ale známy až po sobotním klání Baníku s Dynamem České Budějovice.

Program 6. kola: Sobota 5. 9. 10:15 ZČE Plzeň – Aritma Praha, 10:30 Jind. Hradec – Sedlčany, 17:00 Nové Strašecí – Čížová, 18:00 Třeboň – Hořovicko. Neděle 6. 9. 10:30 Karlovy Vary – Rokycany, 17:00 Milevsko – Klatovy, 17:00 Motorlet Praha – Český Krumlov.