Čížová – Hvězda Cheb 2:0
Alespoň pro bod si jeli hráči Hvězdy na půdu do Čížové, aby si tak připravili klidnější zimní přestávku. Nestalo se a po porážce 0:2 jsou stále s patnácti body na třinácté příčce. „Chtěli jsme po domácím vítězství nad Doubravkou v Čížové uspět a získat alespoň bod. Bohužel, nepodařilo se nám to. Rozhodčí nám odpískal dvě penalty, a ještě nám vyloučil Tomáše Rolníka. Nedá se nic dělat, jarní část bude pro nás hodně těžká, a ještě se naskýtá otázka, s jakými hráči ji odehrajeme, neboť řada z nich je u nás na hostování," konstatoval Milan Kolouch, trenér Hvězdy Cheb, po prohraném střetnutí.

Zličín – Vik. M. Lázně 4:1
Také Mariánskolázeňští chtěli získat v boji o záchranu alespoň bod. Rozhodčí jim příliš nakloněni nebyli a odpískali proti nim tři pokutové kopy. Viktoria prohrála a s deseti body se krčí na předposledním místě. „Rozhodně nechci snižovat výkon našeho soupeře, byl lepší a zaslouženě zvítězil, ale to, co předváděli rozhodčí, to nemá s fotbalem nic společného. Jsem z jejich výkonu hodně otrávený a nepochopím, proč musí soupeři, který je lepší, ještě pomáhat. Máme deset bodů a na jaře nás nečeká nic lehkého," ví své Michal Drahorád, kouč Viktorie Mariánské Lázně.

Malše Roudné – K. Vary 3:1
K utkání s TJ Malše Roudné neměl karlovarský trenér Tichota k dispozici žádného sokolovského hráče. Musel tak především sáhnout do složení stoperské dvojice a nahradit zraněného Aleše Ivaska. Přesto karlovarští hráči odehráli na jihu Čech vyrovnané utkání, dokonce šli ve 38. minutě do vedení Zbyňkem Jozou. „Domácí sice hned ve 41. minutě stav srovnali, ale my jsme remízu drželi až do 80. minuty. Dvě zaváhání v závěru utkání nás nakonec stála remízový bod. Největším rozdílem mezi oběma mužstvy bylo po celé utkání zahrávání a bránění standardních situací, tam nás domácí i díky výškové převaze jednoznačně přehráli," litoval po utkání trenér Karel Tichota.

Fotbalová divize A, 15. kolo
Sokol Čížová – Hvězda Cheb 2:0 (1:0). Branky: 39. a 90. Rosůlek (první pk). Rozhodčí: Šimáček – Matoušek, Hádek. Diváků: 40.
Hvězda Cheb: T. Martinec, Šneberger, Šaloun, Šaliga, Rolník, Čížek, Fidler, D. Martinec, Hibler, Krupička, Altman.

FC Zličín – FC Viktoria Mariánské Lázně 4:1 (1:0). Branky: 10. Valoušek, 61. Vrkoč, 70. Grobl, 74. Vrkoč p.k. – 88. Kovář. Rozhodčí: Novotný – Hrkal, Koval, DS Židík. ŽK: 2:0 (Žák, Švehla). Diváci: 100.
Mar. Lázně: Šmejkal – Hadač, Kotous, Jakubík, Švejda, Novák, Kabelák, Drahorád, Bílek, Kovář, Daneziev.

Malše Roudné – Karlovy Vary 3:1 (1:0). Branka KV: 38. Joza.
K. Vary: Strnad – Plachý, Staněk, Pěkný, Tvrzník – Nerad, Plechatý – Lhoták (83. Mariánus), Joza, Dušek – Geňo.