Čížová – Karl. Vary 1:1 (0:0) pokutové kopy 5:4.
Po celé utkání byli Buldoci jasně fotbalovější, vytvořili si řadu příležitostí, které ale nedokázali dotáhnout do konce. Domácí hrozili pouze ze standardních situací. „Nutno říct, že jsme jim jich však poskytli více než dost a většinu úplně zbytečně," postěžoval si po utkání karlovarský trenér Karel Tichota. Vedoucí gól vstřelil David Benda po krásné individuální akci střelou z hranice vápna. „Za několik minut však domácí po sérii drobných chyb, nedorozumění a nesoustředěnosti z naší strany vyrovnali. Přestože jsme i poté měli příležitosti k tomu, jít opět do vedení, tak jsme se nedokázali opět prosadit a utkání dospělo k penaltovému rozuzlení," přidal Tichota. Zatímco domácí se v proměňování nemýlili, z karlovarské strany ve čtvrté sérii Zbyněk Joza penaltu neproměnil, dobře chytající brankář Durov ji jistě a bezpečně zneškodnil.

Mariánské Lázně – Hvězda Cheb 1:0 (0:0).
Na úzkém a malém hřišti s umělým povrchem v Mariánských Lázních šlo o hodně. Oba soupeři potřebovali body jako sůl, a tak se čekalo, kdo bude šťastnější a kdo si lépe poradí s malou herní plochou. Domácí Viktoria si vypracovala více brankových příležitostí, hostující Hvězda vyslala za celý zápas pouze jednu střelu na branku a to je málo. Do vedení už mohli jít domácí po nařízeném pokutovém kopu za nastřelenou ruku hostujícího Krupičky, ale v brance Chebu se vyznamenal gólman Martinec. A když už oba trenéři začali přemýšlet o exekutorech pokutových kopů, poslal domácí do vedení Kafka. A to chyběly do konce duelu pouhé tři minuty! „Co k tomu říct? Samozřejmě že cítím velké zklamání z konečného výsledku. Čekal jsem, že hráči budou koncentrovaní až do konce střetnutí, že bezbrankový stav udrží a že se půjde na penalty. Nestalo se, jsem z toho zklamaný. Mám pocit, že práce, kterou vynakládám s týmem, nakonec není vidět. Je to pro mě důvod k zamyšlení, zda nerezignovat na funkci trenéra. Tři utkání a zisk pouhého jednoho bodu, to je špatné," uvedl po utkání Jiří Vaňura, kouč Hvězdy. Zato Michal Drahorád, domácí trenér, zářil štěstím: „Jsem šťastný, že jsme zvítězili, a podle mého soudu jsme si výhru zasloužili, vypracovali jsme si více brankových příležitostí, šli jsme vítězství víc naproti."

Fotbalová divize A, 18. kolo
Čížová – Karlovy Vary 1:1 (0:0), pokutové kopy 5:4. Branka KV: 64. Benda. ŽK: 0:2 (Joza, Staněk). Diváci: 150.
Čížová: Durov – Rozhoň, Bednařík, Kunt, Šťastný, Brož, Šitner, Hora, Moravec, Mariotti, Kunc. Střídali Omerovič. Müller.

Karlovy Vary: Strnad – Staněk, Pěkný, Oslovič, Tvrzník – Plechatý (Machala), Joza, Ivasko, Benda – Nerad (90. Geňo) – Psohlavec.

Mariánské Lázně – Hvězda Cheb 1:0 (0:0). Branka: 88. Kafka. Diváci: 480.

Viktoria M. Lázně: Šmejkal – Hadač, Bílek, Jakubík, Novák, F. Drahorád, Kabelák (58. Chval), M. Drahorád, Kafka, Labai (67. Švejda), Kotous. Trenér: M. Drahorád st.

Hvězda Cheb: T. Martinec – Krupička, Netrval, Šaliga, Čížek, Hibler, Lacina, D. Martinec, Šneberger, Hudeček, Fidler (60. T. Rolník). Trenér: Jiří Vaňura.

Výsledky: Aritma Praha – Milevsko 2:1 (0:1), Zličín – Táborsko B 2:1 (2:0), Hořovicko – Rokycany 1:1 (1:1), pen. 3:5, Mariánské Lázně – Hvězda Cheb 1:0 (0:0), Čížová – Karlovy Vary 1:1 (0:0), pen. 5:4, Doubravka – Sušice 2:0 (1:0), Tachov – Český Krumlov 2:1 (1:0).