V desátém kole, pokud nebudeme počítat předehrávku, se v lázeňské metropoli představí jedenáctka Chrudimi a utkání na stadionku ve Dvorech začíná tradičně v neděli od 10:30 hodin.

Potkávají se dva soupeři, kteří mají vyrovnanou bilanci vítězství a porážek. S tím rozdílem, že Karlovaráci vícekrát remizovali a na Chrudim ztrácejí jeden bodík. „V soutěži jsou druhým rokem. V minulé sezoně se jim dařilo daleko více, ale to teď neznamená, že jsou slabší. Naopak. Nás čeká náročný protivník, proti kterému chceme uspět a vyhrát," říká na úvod trenér Jiří Schveiner.

Karlovy Vary se stále musí obejít bez dlouhodobě zraněného Karla Tichoty. „Má to nadlouho. Proto jsme také už angažovali Hušku z Brna, který s námi bude do konce podzimní části. Jinak je tým kompletní," pokračuje Schveiner.

Druholigový Baník Sokolov nastoupí ke svému mistrovskému zápasu už v sobotu. „Můžeme tedy počítat s tím, že nám někoho uvolní. Kdo to bude a kolik hráčů budeme moct nakonec zařadit do sestavy, budeme řešit s trenérem Jindrou až po samotném sobotním utkání Sokolova. Někdo se může zranit nebo se někdo vykartuje, a mohou nastat změny. Takže to necháváme na sobotu," vysvětluje kouč Schveiner.

Buldoci se budou prezentovat hrou, která je na podzim zdobí. „Máme mladý kádr. Takže budeme bojovat. Naší hře nesmí chybět nasazení. Co se týče útoku, tak budeme chtít maximálně těžit z rychlých protiútoků a také se prosadit ze standardních situací," dodává kormidelník karlovarské jedenáctky na závěr.