Vše podstatné se odehrálo již v prvním poločase, kdy diváci zhlédli pět branek, když se nakonec radoval z výhry 3:2 favorizovaný tým Domažlic. „Do utkání jsme nastoupili až s příliš velkým respektem, a soupeři tak darovali dva góly. Dělali jsme školácké chyby a věci, které jinak neděláme,“ smutně poukazoval na mizerný vstup do utkání mariánskolázeňský trenér Stanislav Purkart.

Po druhé obdržené brance se přece jen viktoriáni fotbalově nadechli. „Prvních třicet minut patřilo Domažlicím, zbylých patnáct pak nám, když jsme i dvakrát skórovali po standardních situacích, a navíc ještě nastřelili tyčku, i přesto jsme ještě jednou inkasovali,“ shrnul první poločas Purkart. To ve druhém už se fanoušci branek nedočkali. „Ve druhém poločase jsme dobře bránili, a i když soupeř vystřídal zkušené hráče, přesto měl velkou kvalitu a držel si herní převahu, my si vytvořili šance, ale vyrovnat už jsme nedokázali,“ smutně poznamenal k první porážce v zimní přípravě Purkart.

Jiskra Domažlice – FC Viktoria Mariánské Lázně 3:2 (3:2). Branky Viktorie: Sadílek, Kravar. FC Viktoria M. Lázně: Jacko-Lysák – Kafka (60. Dubský), Grambal, Denk, Lukáš – Kravar – Lattisch (46. Pěček), Sadílek (60. Lopata), Drahorád, Cinkanič (70. Maule) – Holub (45. Štěpán).