V posledním přípravném zápase se dorostenci 1. FC Karlovy Vary U19 představili na hřišti Staré Role a nakonec se radovali z výhry 4:2.

„Hrálo se na výborně připravené hřišti. Z mého pohledu májí ve staré roli jeden z nejlepších trávníků v okrese," začal se za utkáním ohlížet trenér dorostu Vladimír Nágl.

Stará Role šla do vedení ve 35. minutě, když se prosadil Honza Stýblo. Pět minut po přestávce to už bylo o dvě branky ve prospěch domácího celku, když se prosadil Jan Drahoš. Jenomže od této chvíle začal na hřišti dominovat karlovarský dorost. „Pak jsme vstřelili čytři branky. Nejdříve se prosadil Dominik Hušek. Následovalo vyrovnání v podání Honzy Rybky," vypočítával branky trenér Nágl.

Další dvě branky přidali Lhoták a Ondráček. „Kladné je to, že hráči dokázali zplnit taktické pokyny, které jsme si řekli. Co je horší, že jsme si vypracovali další vyložené šance, které jsme ale zahodili. Z mého pohledu jsmne mohli vstřelit dobrých pět šest branek," uzavírá trenér Nágl hodnocení střetnutí ve Staré Roli.