Derniéra. Vítězná. V posledním patnáctém kole České ligy dorostu U19 si připsali fotbalisté karlovarského 1.FC na své konto cennou výhru. V domácím prostředí totiž udolali souseda v tabulce Písek 2:1,a tím tak přezimují na dvanácté příčce o bod právě za jedenáctým Pískem. Od úvodního hvizdu byl k vidění kvalitní fotbal z obou stran. Oba týmy chtěly co nejdříve vstřelit branku, a také tomu přizpůsobily svou taktiku. Karlovaráci prezentovali kombinační hru, soupeř z Písku pak kontroval nakopávanými míči za obranu. Navíc k tomu připojili Jihočeši pořádnou hrst důrazu, který pak dělal domácím fotbalistům nemalé problémy. Postupem času se však hráči v tomhle ohledu soupeři vyrovnali, a posléze začali tým Písku přehrávat. Tím tak na pořad přišly i brankové příležitosti. Jedinou pak využil v samém závěru domácí Petr Peterka, který se ve 45. minutě zapsal do střelecké listiny.

Po změně stran pak pokračovali dorostenci 1.FC v nastoleném tempu. Jejich snažení pak přetavil v 68. minutě ve druhou branku Ladislav Vopat. Soupeř však ani po druhé inkasované brance nerezignoval a bojoval, za to mu bylo odměnou snížení, ale navíc již Písku nestačil čas, a Karlovy Vary si tak připsaly do ligové tabulky hodně cenné vítězství.

1.FC K. Vary – Písek 2:1
Branky 1.FC: P. Peterka, Vopat. Poločas: 1:0. 1.FC K. Vary: Eisenhammer – D. Peterka, Faber, Světlík, Glanc – P. Peterka, Vopat, Živný, Vild – Dudešek, Mudra (Pěkný, Kokrhel, Slimi, Klaus, Lhoták, Lakatoš).