V souboji týmů ohrožených sestupem uspěla na domácí půdě Skalná, která pokořila Kraslice. Na fotbalovou vlnu se po delší době vrátila opět Březová, která si vyšlápla na Bukovany, s nimiž uhrála veledůležitý nerozhodný výsledek.

Starorolská rezerva si pak odvezla cenné tři body z půdy Lomnice a Hroznětín si na své konto připsal již jedenáctou porážku, když tentokrát podlehl nováčkovi z Rotavy. Nová Role pak vybojovala na svém hřišti taktéž důležité tři body, když třemi góly porazila chebský FC.

Výsledky, 21. kolo:

O. Březová – Bukovany 1:1 (1:1). Březová konečně na svém hřišti zabrala a vybojovala bod, který jí zajistil přesnou ranou Jiří Borák. Za hosty pak upravil ukazatel skóre do konečné podoby Marek Kavur.

Nová Role – FC Cheb 3:0 (1:0). V 18. minutě otevřel skóre duelu novorolský obránce Martin Hopf. Druhou branku domácích poté obstaral po změně stran v 86. minutě Tomáš Chlup. Vše pak uzavřel v 90. minutě v podobě třetí branky novorolský kanonýr Martin Šourek.

Rotava – Hroznětín 2:0 (1:0). Důležité vítězství zajistil domácímu výběru střelecky disponovaný Milan Havel, který se postaral o obě trefy Rotavy. Rozhodčí: J. Novotný.

Skalná – Kraslice 4:2 (2:1). Domácí vyhráli první půli góly Tomáše Pěčka a Petra Lörrinze, za hosty se pak trefil v prvním dějství Josef Kričfaluši. Po změně stran pak přidali domácí další dvě branky, o které se podělili Radek Mrázko a Tomáš Zuber. Za hosty poté učesal ukazatel skóre do konečné podoby Vítězslav Lomoz.

Lomnice – St. Role B 2:3 (0:2). Hosté vyhráli první poločas brankami z kopaček Lukáše Khodla a Martina Götze. Po změně stran sice domácí korigovali ukazatel skóre Ludvíkem Maňákem a Tomášem Zindlem, ale starorolská rezerva měla úspěšný den, když se o třetí, rozhodující trefu do sítě Lomnice postaral David Schmiedl.

Další výsledek: H. Slavkov – Drmoul 3:1 (1:1).