Pražandy od úvodu utkání měly otěže pevně ve svých rukou a zaslouženě si odvezly čtyřbrankové vítězství. Než se domácí hráčky stačily pořádně na hřišti rozkoukat, po 60 vteřinách napřáhla k první střele hostující Kozlíková a domácí brankářka Hájková lovila poprvé míč ze sítě. Další minuty se odehrávaly na polovině Hvězdy, ale Beránková, Komárková ani Králíčková nebyly schopné proměnit své šance.

Druhou branku Dukly obstarala Beránková po pěkné kombinaci z levé strany. Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil. V 56.minutě přidala svou druhou branku Beránková, a bylo takřka po zápase. Čtvrtý gól v zápase vstřelila Eva Vaidová po třech minutách na hřišti. Ještě jednu branku vstřelila Králíčková, ale ta pro ofsajd nebyla uznána.   I přes prohru se prozatím drží fotbalistky Karlových Varů v ligové tabulce na průběžné šesté příčce, zatímco Dukla se vyhřívá na druhé příčce.

Hvězda – Dukla 0:4

Branky: 1. Kozlíková, 39. a 56. Beránková, 69.Vaidová. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Bušek. Diváci: 60.

Hvězda: Hájková – Tůmová, Slavíková, Čepilová, Janochová, Stojkovičová, Sochorová, Czelderová, Jirsová, Melčová, Jandová (stř. Patakiová, Licková, Šebková). Trenér: Ladislav Brož.