Na programu byla totiž čtyři utkání. Šlágr kola se odehrál na půdě Sadova, kam dorazila Štědrá. Ta sice vyhrála první poločas po gólu Kopelenta, ale Sadov po obrátce stran dvěma zásahy z kopaček Dimitrova otočil ukazatel skóre ve svůj prospěch a v tabulce se bodově dotáhl na vedoucí Bečov. Ten totiž uhrál pouze nerozhodný výsledek v derby se Dvory. Na body nedosáhla v domácím prostředí bochovská rezerva, která nestačila na Verušičky. Úspěšný vstup do druhé části soutěže má za sebou Slavie Junior, která povinně porazila na loketském hřišti poslední dalovickou rezervu.

Magnet kola:
Dvory – Bečov 3:3
V malém derby začali utkání velmi dobře fotbalisté Dvorů, které poslal do vedení rychlík Josef Bledý. Po několika minutách srovnal ukazatel skóre v dresu Bečova ranou z hranice šestnáctky Josef Havlovic.
Jenže velké problémy bečovské obraně dělal zejména dvorský útočník Josef Bledý, který několikrát provětral brankáře Bečova Martina Frka. Co se však nepovedlo jemu, povedlo se jeho kolegovi, když Roman Bílý chytře vybídl ke skórování Adriana Bošiaka a ten šancí nepohrdl, když nasadil Frkovi tradiční jesličky. I napodruhé však Bečov vyrovnal, tentokrát parádní trefou z kopaček Marka Baláže, tím skončil i první poločas. Po změně stran poprvé poslal Bečov v utkání do vedení ostřílený matador Libor Marek. Konečnou podobu výsledku však dal svým druhým gólem v utkání v závěru Josef Bledý.
Branky: Bledý Josef 2, Bošiak Adrian – Havlovic Josef, Baláž Marek, Marek Libor. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Botoš – Jati, Talpáš. ŽK: 3:3.

Další výsledky:
Sl. Junior – Dalovice B 3:1 (1:0). Branky: Faber Robert 2, Holcman Michal – Nyč Roman. Rozhodčí: Körmöczi.
Bochov B – Verušičky 0:3 (0:2). Branky: Kubka František 2, Kvasnička Petr. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 1:1. ČK: 1:0.
Sadov – Štědrá 2:1 (0:1). Branky: Dimitrov Jan 2 – Kopelent Martin. Rozhodčí: Polívka. ŽK: 1:2.