V rámci vzpomínkového utkání, na kterém se sešlo 150 diváků, se pořádala také sbírka pro rodinu tragicky zesnulého, kdy se vybralo celkem 17 110 Kč.

Samotné utkání vyšlo lépe hráčům v trikotu ostrovské Vězeňské služby, které navíc přijeli podpořit z Plzně jejich tři kolegové. A kdo na zajímavé utkání dorazil, určitě nelitoval. Jako první se radovali ze vstřelené branky Ostrováci, za které rozehrál svůj velký gólový koncert exligista ve službách Vězeňské služby Tomáš Kalán.

Na úvodní branku ještě stačili energetici odpovědět přesným zásahem Ondřeje Beránka, ale poté již sázeli branky jen ´domácí´.

Parádní hlavičkou, která vymetla všechny pavučiny ze šibenice branky Energie, kterou hájil v pozici brankáře Václav Skuhravý, se prezentoval Jakub Mižár.

Poločasový stav pak stanovil Tomáš Kalán, který se opřel zpoza šestnáctky do míče, a Václav Skuhravý musel lovit balon potřetí ze své svatyně.

Po změně stran Vězeňská služba přidala ještě více na obrátkách a to se odrazilo i na ukazateli skóre. Hattrickovou střelou navýšil vedení svého výběru Tomáš Kalán a posléze upravil ukazatel skóre na rozdíl čtyř branek Lukáš Aubrecht.

Energie se však nevzdala a i přes nepříznivý vývoj bojovala. Za to byla odměněna brankou, o kterou se zasloužil po spolupráci se Sebastianem Gorčíkem Ondřej Beránek. Jenže Ostrovu navrátil po chvilce čtyřbrankový náskok střelecky naladěný Tomáš Kalán.

Závěr vzpomínkového zápasu se však odehrál již pod taktovkou hokejistů. Nejdříve se do střelecké listiny zapsal Václav Skuhravý, který po prvním poločase přenechal své místo svým spoluhráčům.

Poté snížil na rozdíl dvou branek Nicolas Hlava a hned nato přiblížil energetiky Ostrovu na dohled Tomáš Mikúš. Navíc již týmu z lázeňského města však nezbyl čas, a musel tak skousnout těsnou prohru 6:5.

Vězeňská služba Ostrov – HC Energie Karlovy Vary 6:5 (3:1)

Branky: Kalán Tomáš 4, Mižár Jakub, Aubrecht Lukáš – Beránek Ondřej 2. Skuhravý Václav, Hlava Nicolas, Mikúš Tomáš. Rozhodčí: Jati David. Diváci: 150.

Vězeňská služba Ostrov: Jergl – Hegr, Kalán, Oravský, Kubalík – Kodajek, Veselý, Šťástka, F. Paluska – P. Paluska, Gonda (stř. Růžička, Mižár, Aubrecht, Koča, Piroch, Žlutický).

HC Energie Karlovy Vary: Skuhravý – Kohout, Kverka, Koblasa, Kubka – Beránek, Gorčík, Hlava, Plutnar – Gríger, Mikuš (stř. Křemen, Flek, Šafář).