V prvním duelu slavil vítězství nad týmem Buldoků Kovomat H+H, který svému soupeři nastřílel pět branek, a tím se tak posunul v tabulce na konečnou třetí příčku.

Ve druhém souboji se vítězstvím rozloučila s první částí soutěže Rudá hvězda, která obstála v přestřelce s Novikem. Celkem padlo v tomto utkání dvaadvacet branek, z čehož třináct jich měli na svědomí borci v dresu Rudé hvězdy.

Střelecky se dařilo Romanu Voborskému, který zatížil konto Noviku půltuctem branek. Navíc Rudá hvězda zakončila Evropák na osmém místě, což ji posunulo do druhé fáze soutěže.

V posledním dohrávaném utkání dosáhli na vítězné loučení Buldoci, kteří deklasovali dvanácti kousky Bečov, osm tref v trikotu vítěze obstaral Tomáš Klásek.
Buldoci si ve své premiéře připsali v tabulce konečné deváté místo, tedy bod za postupovou osmou příčkou.

Do druhé fáze soutěže, která se bude hrát jako Okresní pohár, se tak probojovalo osm týmů, které se střetnou v neděli 1. března ve dvorské tělocvičně o postup do semifinále. Zbylé týmy tak mohou střádat své síly na příští ročník soutěže.

Evropák – dohrávky:
Kovomat H+H – Buldoci 5:3 (1:2). Branky: Šiml Michal 2, Vild Jan 2, Hykš Karel – Borek Tomáš 3.

Rudá hvězda – Novik 13:9 (5:6). Branky: Voborský Roman 6, Kvapil Tomáš 3, Brett René 2, Brett Daniel, Niederle Aleš – Santrosyan Grach 3, Duda Josef 3, Mollaev Shamil 2, Makarenko Konstantin.

Buldoci – Bečov 12:3 (5:2). Branky: Klásek Tomáš 8, Petra František 3, Kubáč Jakub – Fojtík Petr 3.

V neděli 1. března odstartuje prvním kolem, které bude zároveň vyřazovacím, Okresní pohár. O semifinále budou bojovat od 13.00 hodin Kovomat H+H a Atletico Sokolov.

Od 14.00 hodin se proti sobě postaví Fan Club a Dvorana a v 15.00 hodin budou bojovat o postup Otovice B s FutFetem B. Jako poslední se představí ve Dvorech od 16.00 hodin hráči Slavie B a Rudé hvězdy.