V 9. kole České fotbalové ligy svěřenci trenéra Jiřího Dreiseitla narazili na vlastní střeleckou nemohoucnost. Tři body si nakonec z lázeňské metropole odvezla rezerva Mladé Boleslavi za vítězství 1:0.

První poločas se nesl ve znamení hostí. Ti si dokázali vytvořit řadu šancí.

V prvním poločase se i několik minut nehrálo. Domácí gólman při jednom ze zákroků nešťastně padl na tyč a dlouho ležel na zemi. Střet s kovovou konstrukcí odneslo koleno a část stehenního svalu. „O přestávce si nesměl sednout. Kdyby se hodil trochu do klidu, tak mu ta noha zdřevění a už se nepostaví. Až v pondělí ráno budeme přesně vědět, jak na tom je,“ popsal zdravotní stav Jakuba Dvořáka trenér Dreiseitl.
Druhých pětačtyřicet minut se neslo jasně ve znamení domácích borců.

Ve vyložených šancích selhal jak Nerad, tak i Kura. Jankovský navíc po svém brejku orazítkoval horní tyč.

V 66. minutě poslal domácí trenér na hřiště Dominika Vu, který nahradil Jankovského. Záložník Vu by ale nejraději na toto utkání zapomněl. Po dvou minutách na hřišti nešťastně hlavičkoval do vlastní branky. Postupem času se ukázalo, že to byl gól rozhodující.

K. Vary – Ml. Boleslav B 0:1

Poločas: 0:0. Branky: 68. vlastní (Vu). ŽK: 1:1 (57. Machek - 54. Dudka). Rozhodčí: Janoch - Kříž, Grimm. Diváci: 150.
Karlovy Vary: Dvořák - Jankovský (66. Vu), Tichota, Kura, Javorský (77. Prückner), Šmrha, Vondráček, Nerad, Machek (81. Němec), Blažek, Staněk.
Mladá Boleslav B: Knobloch - Čech (81. Honc), Volf (88. Rozsíval), Dudka, Schubert, Tvaroha, Kostakis (90. Nehanovič), Sedláček, Borovička, Brožek, Šťastný