„Musím na reoperaci ramene. Na jaře mi to dali dohromady, ale potom, co jsem upadl, tak musím znovu pod kudlu,“ říká karlovarský trenér Jindřich Dejmal, který se do konce podzimní části na lavičku 1.FC už nepostaví. Kdo tedy povede mužstvo? Široká veřejnost si šušká, že by se měl v lázeňské metropoli objevit Juraj Šimůrka, ale jestli tomu tak bude, bude jasné až ve čtvrtek.

V posledním zápase se Karlovaráci představili v Kunicích a nakonec odjeli poraženi poměrem 2:3. „Já jsem z tohoto zápasu velice zklamaný. Kluci nastoupili bez dvou opor základní sestavy, což jsou Četverík a Šmrha, a podali velice bojovný a soustředěný výkon. Ve své podstatě jim nemám ani za co vyčinit,“ začal se Jindřich Dejmal ohlížet zautkáním.

Na jedné straně se pískalo. Na druhé ne. Co se tím myslí? Trenér vše vysvětlil. „My jsme měli kopat penaltu. To říkali i místní, co na tom zápase byli. A to, co předvedl rozhodčí na konci zápasu, se prostě nedělá. Domácím se podařilo vyrovnat v závěru, a kdyby pískl konec, tak nikdo nemohl nic říci a všichni byli spokojeni. On ale to utkání úplně degradoval. V nastaveném čase odpískal penaltu, kterou viděl jenom on. A navíc, hráč, který ve vápně upadl, byl ve více jak dvoumetrovém ofsajdu. Nevím, co k tomu více říci,“ dodal karlovarský trenér na závěr telefonátu z nemocnice.