„Liberec nastoupil se šesti hráči prvního mužstva a to bylo hodně znát. Nicméně zápas mohl dopadnout jinak. Také jsme si vytvořili nějaké šance. Brankář Hauzr, Papoušek nebo Dejmek jsou jména, která zaručují vysokou kvalitu,“ začal se za dohrávaným zápasem ohlížet trenér Jindřich Dejmal.

Jak už bylo napsáno, rezerva Liberce vyhrála 2:0. „První branka padla už ve 30. vteřině. Opět to byla z naší strany hrubá nekoncentrovanost. Domácí si vytvořili ještě během první půle další šance. O přestávce jsem musel na obránce hodně zvýšit hlas,“ pokračoval karlovarský trenér.

Podruhé se domácí trefili na konci druhého poločasu. „Zápas klidně mohl skončit 1:1. Nicméně oproti utkání v Písku podali kluci o sto procent lepší výkon,“ přidal Jindřich Dejmal.

Největší slabinou mužstva je útok. Před sezonou odešli Gibala, Vlček i Psohlavec. „Teď jsme navíc hráli bez Mariána Geňa. Toho jsme museli vystřídat už v zápase v Písku,“ povzdechl si trenér.

Co se konkrétně střelci Geňovi stalo? Jindřich Dejmal odpověděl. „Dostal pořádně nakopáno. Ještě v úterý nemohl chodit, jak ho bolela kyčle, do které dostal kolenem. Proto s námi nebyl v Liberci a jeho start je i velice ohrožený v utkání s Jabloncem,“ přiznal trenér.

Do utkání s rezervou Jablonce tak Karlovaráci vstoupí hodně oslabeni. K dlouhodobě zraněným hráčům Janáčkovi a Neradovi teď přibyl i Geňo. „Nějak to budeme muset poskládat. Stejně tak jako v Liberci. Tam jsme také sestavili základní jedenáctku, až když jsme věděli, kdo bude hrát,“ sklesle připouští lodivod karlovarského mužstva před sobotním duelem.

Liberec B – K. Vary 2:0

Poločas: 1:0. Branky: 3. Sivrić, 89. Beneš. Rozhodčí: Kalenda - Černý, Hrubeš. ŽK: 0:1 (Staněk).
Liberec B: Hauzr - Štícha (90. Rybanský), Krystan (84. Bína), Sivrić, Zeman, Liška, Vojta (70. Beneš), Dostálek, Soběslav, Dejmek, Papoušek.
K. Vary: Četverík - Vůjtěch, Tichota, Oslovič, Hrubý, Smrha, Vondráček, Duben, Hudec, Habai (75. Němec), Staněk.