Fotbalisté 1. FC Karlovy Vary mají před sebou „anglický týden“. Dnes se v předehrávce 33. kola představí od 17 hodin na Žižkově, kde se střetnou s místní rezervou. V neděli je pak čeká utkání na městském stadionu v Liberci, kde je bude hostit od 10:15 hodin rezerva místního Slovanu.

Do posledního utkání nenastoupili Karel Tichota a Tomáš Oslovič. „I v tomto zápase se musíme obejít bez Karla Tichoty. Má veliké problémy se zuby a už mu museli lékaři čistit i dutiny. To je věc, kterou mu nikdo nezávidí,“ povzdechl si trenér Dejmal a pokračoval: „Tomáš by měl být už k dispozici, ale to se teprve uvidí.“

Utkání s Viktorkou se bude hrát na hlavním stadionu na Žižkově.

„Požádali nás, zda bychom to nesehráli tam. Na jednu stranu jsem rád, že to bude na tam. Alespoň si kluci zahrají na dobrém a kvalitním hřišti. Na druhou stranu z toho moc radost nemám. Je mi jasné, že kouč Petržela vezme tento zápas jako přípravu A týmu. On sám chce, aby jeho hráči hráli v prostředí, které je jim blízké a vyhovuje jim,“ pokračoval Jindřich Dejmal.

Vložené celé kolo je pro samotného trenéra trochu nepříjemné. „Máme zažitý určitý řád v naší práci a každé vložené utkání nám jej trochu nabourává. Hráči jsou zvyklí intenzivně trénovat v úterý a ve středu. To teď nejde. Naopak. Tréninky musí být uvolněné a takové regenerační,“ pokračoval.

V neděli pak čeká Dejmalovy svěřence utkání v Liberci.

„Jedeme tam o den dřív, protože se tam hraje už ráno. O tomto soupeři zatím toho moc nevím, protože se naplno věnuji zápasu na Žižkově, ale jak už jsem nejednou řekl, hrát s rezervním týmem je hodně nevyzpytatelné. Nevíte, kdo proti vám nastoupí,“ dodal karlovarský trenér.