Karlovaráci vstoupili do utkání více než fantasticky. Už ve 4. minutě po Tichotově centru hlavičkoval Oslovič a domácí vedli. V 9. minutě už to bylo o dvě branky, když se poprvé v zápase trefil Honza Vůjtěch.

Další branky přišly až po poločase, ale ještě před nimi se jednou červenalo. Hosté po změně stran vsadili vše na útok a domácí začali těžit z brejků. Gibala utekl a Hájek si musel pomoci faulem. Sudí Šedivka neváhal a ukázal mu červenou kartu.

I když to tak nevypadá, tak přesilovka domácím moc ze začátku nesvědčila. Trenér Dejmal musel na své hráče několikrát zvednout hlas.

V 70. minutě už byl kouč Dejmal klidnější. Gibala si naskočil na centr Tichoty a přidal třetí branku. V tento moment už nikdo nepochyboval, že tři body zůstanou domácím.

Vltavín se, ale nevzdal a i nadále se snažil hrát směrem dopředu. To se mu nakonec stalo osudným, protože za zády gólmana Hrábka je ještě třikrát rozvlnila síť. V 73. minutě se podruhé trefil Vůjtěch. O dvě minuty později Geňo a v 84. minutě uzavřel střelecký účet Blažek.

K. Vary – Vltavín 6:0

Poločas: 2:0. Branky: 4. Oslovič, 9. Vůjtěch, 70. Gibala, 73. Vůjtěch, 75. Geňo, 84. Blažek. Rozhodčí: Šedivka – Dujsík, Kembický, DS Stančík. ČK: 0:1 (53. Hájek). ŽK: 0:2 (Ševr, Marčík). Diváci: 153.

1. FC Karlovy Vary: Četverik – Vůjtěch, Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý (82. Zápotocký), Hrabáč (46. Staněk), Vondráček, Blažek, Geňo, Gibala (77. Psohlavec). Trenér: Dejmal.
Loko Vltavín: Hrábek – Kryštof (30. Krimlák), Ševr (57. Pečena), Marčík, Kobler, Bureš, Pechar, Kuchař (72. Uhlíř), Valášek, Socha, Hájek. Trenér: Kronďák.