Po třech brankách, které vstřelil Varnsdorfu, přidal Marián Geňo v 30. kole soutěže další dvě. Jeho zásluhou tak tým vedený trenérem Jindřichem Dejmalem vyhrál na půdě Hlavice 3:0.

První čtvrthodinka utkání nic závažného nepřinesla. Obě mužstva se začala tak říkajíc oťukávat. Ale v 19. minutě už bylo všechno jinak. Ve středu hřiště chyboval domácí Mikušík. Marián Geňo se zmocnil míče a namířil si to přímo k brance. Stopeři Hlavice mu koukali na záda a karlovarský forvard neměl problém uklidit míč za záda brankáře Doubka.

Domácí zadáci se neponaučili a v poslední minutě první půle opět chybovali. Trest přišel okamžitě a postaral se o něj Marián Geňo svým druhým gólem. Svěřenci Jindřicha Dejmala tak odcházeli do šaten s dvoubrankovým vedením.

Druhý poločas přinesl jediný gól, a to v síti domácího brankáře Doubka. Po rohovém kopu uzavřel skóre utkání hlavou Michal Kubice. I když se to podle výsledku nezdá, tak domácí se od prvních minut utkání snažili a místy byli i aktivnější. Bohužel pro ně však naráželi na výborně pracující obranu Karlových Varů.

Hlavice – 1. FC Karlovy Vary 0:3

Poločas: 0:2. Branky: 19. a 45. Geňo, 69. Kubice. Rozhodčí: Kubr - Dobrý, Váňa. Diváci: 100.
SK Hlavice: Doubek - Pečený, Gros, Lesák, Mendy - Koblížek, Havrda, Grubhoffer, Mikušík (68. Vludyka) - Chrdle (87. Slaný), Němec (46. Julia).
1. FC Karlovy Vary: Četverik - Vujtěch, Tichota, Oslovič (78. Staněk), Kubice, Hrubý, Vondráček, Psohlavec, Blažek (90. Sikora), Geňo (85. Zápotocký), Gibala.