V posledním zápase podzimní části České fotbalové ligy hostili hráči karlovarského 1. FC rezervu pražské Slavie a nakonec si připsali tři body za vítězství 2:1.

První poločas byl z obou stran vyrovnaný. Trenér hostí Řehák se svým asistentem Knoflíčkem poskládali z mladých hráčů jedenáctku, která svým pohybem dělala Karlovarákům problémy. Trenéři sešívaných ale museli už v sedmé minutě střídat. Po hlavičkovém souboji zůstal na trávníku ležet kapitán Petr Zieris a na hřišti se objevila nosítka. Hráč byl odnesen do šatny s podezřením na otřes mozku.

Na vyloženější šanci čekali diváci do 25. minuty, kdy ze dvaceti metrů nebezpečně vypálil Honza Zákostelský. Jeho rána se ale zastavila na horní tyči Četveríkovy branky. O tři minuty později udeřilo na druhé straně. Karel Tichota rozehrával rohový kop a Tomáš Oslovič poslal domácí přesnou hlavičkou do vedení.

Další branky padaly až po změně stran. V 53. minutě všem upláchl Marián Geňo. Pokusil se hostujícímu gólmanovi Valešovi udělat kličku, ale ten ho v pokutovém území zasáhl a následovala velice přísná penalta. Sudí Šedivý ukázal na značku jedenáctky a to se nelíbilo Valešovi. Takže brankář Slavie ještě uviděl žlutou kartu.

V 66. minutě mohli hosté snížit. Mikula se řítil sám na brankáře, ale nechal se dostihnout jedním z obránců a s následující střelou si Četverík poradil. V 84. minutě poslal kouč Šimůrka na trávník mladého Filipa Němce. Ten byl na trávníku pouhé tři minuty a vypracoval si vyloženou šanci. Bohužel pro něj míč zastavila v cestě do sítě tyč.

Závěrečné minuty patřily hostům. V 88. minutě nebezpečně pálil Palko, ale z tohoto mráčku ještě nezapršelo. O dvě minuty později se Pražané už radovali, když po závaru snížil Duranski na 2:1. To ale bylo bohužel pro hosty vše. Karlovy Vary tak v posledním zápase vyhrály 2:1 a odlepily se ode dna tabulky.