Ve skupině A se nejvíce dařilo sokolovskému Hexionu, který svou skupinu suverénně vyhrál. Na druhém místě skončila Georgia Taxi a bronz urval tým Hofman Karlovy Vary.

Těsně pod bednou skončil výběr Colas a páté místo připadlo Spiritu. Poslední příčku ve skupině A obsadil Bocar. Ve skupině B si připsala na konto první místo Mattoni Karlovy Vary, která nechala za sebou na druhé pozici Witte Nejdek a třetí Liadur.

Pod stupni vítězů, tedy na čtvrtém místě, skončila Idea a pátou příčku bral Dopravní podnik Karlovy Vary. Na posledním místě pak skončil tým Rončka.

V průběžném pořadí po třetím kole se drží na čele tabulky Hexion, který nasbíral na konto sedmnáct bodů. O bod méně, a tím druhou a třetí příčku okupují Liadur a Witte Nejdek.

Na čtvrté pozici se drží se čtrnácti body Georgia Taxi. Pak tři týmy mají shodně na svém kontě deset bodů, a to Mattoni, Hofman KV a Idea, čímž se dělí o páté až sedmé místo.

Osm bodů a osmá pozice patří DP Karlovy Vary a deváté místo pak za sedm bodů Colasu. Pět bodů nastřádalo na své konto hned trio týmů, a to Rončka, Spirit a Bocar, když se tak dělí o desátou až dvanáctou příčku.