Ta se tentokrát odehrála v tělocvičně Základní školy ve Dvorech a sportovní hale v Nové Roli. Tradičně tak bylo rozděleno šestnáct týmů do čtyř čtyřčlenných skupin, kde se utkaly systémem každý s každým jednou patnáct minut.  Vítězové jednotlivých skupin si to rozdali v malém finále o postup do toho velkého. 


Dvorská tělocvična nejlépe svědčila týmu Witte Nejdek a také Georgia Taxi. Tyto týmy totiž ovládly své skupiny a po zásluze se popraly o postup do velkého finále.  Po řádné hrací době skončilo utkání nerozhodně, a tak o postupu nakonec musela rozhodnout penaltová loterie, kterou úspěšně zakončili hráči Witte. V Nové Roli se dařilo pro změnu Františkovým Lázním a týmu Makra. V souboji o velké finále pak Frantovky předčily soupeře o jednu branku a zaslouženě propluly do poslední fáze druhého kola.


Ve velkém finále při nerozhodném stavu po základní hrací době opět přišly na program pokutové kopy, které lépe svědčily Františkovým Lázním, jež si tak do tabulky připsaly šestnáct bodů. Tým Witte si pak připsal na svůj futsalový účet bodů patnáct. Na třetím až čtvrtém místě zakončily druhé kolo týmy Georgia Taxi a Makro, za což vyfasovaly čtrnáct bodů do celkového pořadí.


Výsledky:
Semifinále: Františkovy Lázně – Makro 2:1, Witte Nejdek – Georgia Taxi 4:4 (na pk 2:1); finále: Františkovy Lázně – Witte Nejdek 2:2 (na pk 3:2).
Konečné pořadí: 1. Františkovy Lázně, 2. Witte Nejdek, 3. –  4. Georgia Taxi, Makro.