V posledním kole firemky se dařilo především Liaduru a týmu Hofman Karlovy Vary, které vyhrály své skupiny. V celkovém pořadí pak dosáhl díky většímu počtu prvních míst na celkový triumf a vítězný pohár tým Liaduru, který ve čtyřech kolech nastřádal na svůj bodový účet číslo 22.
Stejný počet bodů, tedy 22, si připsal na konto Hexion, který tak bral futsalové stříbro. Na třetím místě doplnilo vítěznou trojici Witte Nejdek, které nasbíralo devatenáct bodů.

Těsně pod bednou na čtvrtém místě skončila osmnáctibodová Georgia Taxi a pátou příčku obsadil Hofman Karlovy Vary, který nastřádal bodů šestnáct.
O bod méně, tedy patnáct bodů, a tím konečnou šestou příčku bral tým Idea a za ním se umístila s dvanácti body na sedmé pozici Mattoni Karlovy Vary. Osmou příčku bral výběr Rončky, za devět bodů a devátou pozici si připsal na konto za osm vybojovaných bodů Spirit.

Stejný počet bodů, tedy osm, bral i Dopravní podnik Karlovy Vary, který skončil na desátém místě. Předposlední jedenáctou pozici obsadil Colas, který dosáhl na sedm bodů, a vše uzavřel na dvanáctém místě Bocar, který si připsal na účet pět bodů.

Gambrinus KFL 2016
Konečné pořadí: 1. Liadur, 2. Hexion, 3. Witte Nejdek, 4. Georgia Taxi, 5. Hofman Karlovy Vary, 6. Idea, 7. Mattoni K. Vary, 8. Rončka, 9. Spirit, 10. Dopravní podnik Karlovy Vary, 11. Colas, 12. Bocar.