Oba víkendy se odehrály tradičně ve sportovní hale na Jízdárenské v Karlových Varech, kde se týmy střetly systémem každý s každým jednou patnáct minut.

První víkend bojovaly o body do průběžného pořadí Hexion, Liadur, Georgia Taxi, Rončka, Bocar a Spirit. Nakonec se z prvního místa radovali hráči v dresech Liaduru, kteří za sebou nechali vítěze prvního kola, a to Hexion.

Na třetím místě pak skončila Georgia Taxi a pod bednou zůstal tým Rončka. Páté místo obsadil Bocar a poslední, šestá pozice připadla Spiritu. 

Druhý víkend pak bojovaly o body týmy Idea, Hofman, DP Karlovy Vary, Mattoni, Witte a Colas. Nejlépe vyšlo druhé kolo nejdeckému Witte, které bralo první místo, druhé pak připadlo výběru pod názvem Idea a třetí příčku obsadila Mattoni Karlovy Vary.

Čtvrtou pozici si připsal na účet Dopravní podnik Karlovy Vary a pátou karlovarský Hofman. Poslední, šesté místo obsadil Colas.

V průběžném hodnocení firemky je v čele s dvanácti body Liadur. O druhé a třetí místo se dělí s jedenáctibodovým ziskem Witte Nejdek a sokolovský Hexion. Devět bodů a čtvrtá pozice patří Georgia Taxi. Páté místo si drží za osm bodů Idea a na šestém místě je se sedmi body Dopravní podnik Karlovy Vary.

Sedmé místo za šest bodů patří týmu Hofman a o osmé až jedenácté místo se dělí se ziskem čtyř bodů hned čtveřice týmů ve složení Mattoni Karlovy Vary, Colas, Rončka a Bocar. Na posledním, dvanáctém místě je pak s třemi body tým Spiritu.