Dohrávaným 14. kolem zakončil o víkendu svůj další ročník krajský přebor dorostu.

Mistrem soutěže se nakonec stali zaslouženě dorostenci ostrovského FK, kteří si během 26 kol připsali na své konto devatenáct výher, tři nerozhodné výsledky a k tomu přidali dvě porážky. Navíc nastříleli nejvíce branek, a to přesně 117, a pouhých patnáct jich inkasovali. Velkou radost z prvního místa pak měl určitě ostrovský trenér Petr Wolf, který svému týmu přislíbil za triumf v soutěži výlet do Aquapalace. Navíc Ostrováci v posledním kole nehráli, jelikož soupeř z Chebu na utkání nedorazil.

Stříbro pak brali hráči Mariánských Lázní, kteří na závěr pokořili karlovarskou Lokomotivu. Navíc se stal nejlepším šutérem soutěže Jan Bílek, který zatížil konta soupeřů 41 brankami.

Bronz si pak vysloužili dorostenci chebského FC, kteří na závěr rozebrali na jedenáct dílů výběr Toužimi.

Těsně pod stupni vítězů skončili hráči Kynšperka, kteří doma pokořili tým Nejdku. Vysokou výhrou se pak loučili se sezonou hráči Chodova, kteří nasázeli Aši osm branek. Vítězně se loučili i dorostenci Františkových Lázní, kteří porazili mužstvo Teplé.

Krajský přebor dorostu

Chodov – Aš 8:1 (1:1)
Tři branky vítěze obstaral Jakub Tůma, dvě Jan Vaněk a po jedné brance zaznamenali Larbi Slimi, Michal Szewieczek a Filip Vilinger. Za hosty se zasloužil o čestný úspěch Matěj Svoboda.

Kynšperk – Nejdek 6:1 (4:1)
Dvakrát se radovali ze vstřelené branky domácí Daniel Packert a Michael Carda. O zbylé branky Kynšperka se podělili Karel Černý a Lukáš Kaucký. Za Nejdek se pak brankově radoval Jan Kotrla.

FC Cheb – Toužim 11:0 (3:0)
Vysoké vítězství domácím zařídil čtyřmi góly Tomáš Lacina, dvěma Jakub Netrval, Nicolas Tůma, Jakub Makeš a jedním Tomáš Ferko.

Teplá – Františkovy Lázně 0:4 (0:3)
O výhru hostů se podělilo kvarteto úspěšných střelců ve složení Vojtěch Strnad, David Čadek, David Dušek a František Markvart.

Lokomotiva Karlovy Vary – Mariánské Lázně 2:4 (1:2)
Vítězné loučení se sezonou zařídil hostům dvěma góly Jan Bílek a jedním Petr Průcha a Daniel Hylmar. Za domácí výběr se pak brankově radovali Patrik Bitman a Vojtěch Vacek.

Další výsledek: Ostrov – Hvězda Cheb 3:0 (kontumace).