Odloženo, krajský přebor mužů:

Horní Slavkov – Nejdek, Lomnice – Březová, Toužim – Kynšperk.

Hraje se: Fr. Lázně - Citice (sobota, 15.00, UMT), Stará Role - Nové Sedlo (sobota, 16.30, UMT Drahovice), Lokomotiva K. Vary - Kr. Poříčí (neděle, 16.00). 

Odloženo, I. A. třída:

Březová B – Chyše, Žlutice – Hroznětín, Aš – Skalná.

Hraje se: Rotava - Lipová (sobota, 16.30, UMT), Vintířov - Bochov (sobota, 16.30), Chodov - Trstěnice (neděle, 15.00), Dolní Rychnov - Nová Role (sobota, 16.30). 

Odloženo, I. B třída:

Kynžvart – Sedlec.

Hraje se: Merklín – Studánka (sobota, 15.00, přesun na UMT Kr. Poříčí), Nejdek – Krajková (neděle, 15.00, přesun na UMT Rotava), Hazlov – Habartov (neděle, 10.15 přesun na UMT FC Cheb), Královské Poříčí B - Stará Chodovská (neděle, 15.00), Loket - Ostrov B (neděle, 15.00), Vojkovice - Dolní Žandov (neděle, 14.00). 

Odloženo, krajský přebor dorostu:

Chodov/Nová Role – Toužim, Aš – Stará Role.

Hraje se: Nejdek – Nové Sedlo/Lomnice (neděle, 10.30, přesun na UMT Rotava), Fr. Lázně - 1.FC K. Vary (neděle, 10.00, UMT), FC Cheb/LIpová - Ostrov (neděle, 13.30), Mariánské Lázně - Hvězda Cheb (neděle, 14.00). 

Odloženo, krajská soutěž dorostu:

Žlutice – Citice, Svatava – Chyše, Kynžvart – Sedlec.

Hraje se: Rotava - Březová (sobota, 10.30, UMT), Habartov - Božičany (sobota, 11.00), Kr. Poříčí - Kynšperk (neděle, 10.30). 

Odloženo, krajský přebor starších a mladších žáků:

Hvězda Cheb – Ostrov, Skalná/Luby – M. Lázně, Aš – FC Cheb/Lipová.

Hraje se: Františkovy Lázně - Sedlec (sobota, 10.00 + 11.45, UMT).

Odloženo, krajský přebor starších přípravek:

kompletně 16. kolo 

Odloženo, okresní přebor mužů Karlovarska:

Verušičky – Jáchymov, Děpoltovice – Kolová, Dalovice – Stará Role B, Stružná – Pila, Bečov – Chyše B.

Hraje se: Kyselka – Březová (sobota, 15.00, Radošov), Božičany – Útvina (sobota, 14.00).

Odloženo, III. třída, okres Karlovarsko:

Bochov B – Abertamy, Nové Hamry – Sedlec B, Stanovice – Slavia Junior, Počerny – Krásné Údolí, Toužim B – Hájek, Otročín – Lokomotiva K. Vary, Hroznětín B – Žlutice B.

Hraje se: 1.FC K. Vary B – Pernink (neděle, 16.30, UMT Drahovice).

Odloženo, okresní přebor žáků:

kompletně 1. kolo