V áčkové skupině s předstihem slavila triumf Nová Role, která vítězně zvládla všechna tři utkání, druhé místo připadlo ostrovské rezervě, a tak se bude pouze rozhodovat, kdo skončí na třetí a čtvrté příčce, o kterou se střetnou Merklín s Nejdkem.

TJ Karlovy Vary-Dvory povede v novém ročníku krajské I. A třídy Karlovarského kraje z pozice hlavního trenéra fotbalová legenda Ladislav Vízek.
Dvory už jsou v krajské I. A třídě, Stará Role zamířila do okresu

To skupina B bude na závěr podstatně zajímavější. Půjde totiž o první příčku, o kterou se budou prát ve vzájemném souboji Dvory a Dalovice, které obě předcházející utkání vyhrály. Zajímavá bitva bude o třetí příčku, o kterou se střetne Chyše se Žluticemi, když oba týmy ještě nezískaly ani bod.

Ilustrační foto
COVID CUP: Vojkovice nadělovaly v Perninku, Štědrá pak vyprášila Slavii Junior

Ve skupině C bude chtít zůstat stoprocentní Jáchymov, který se vydá do Vojkovic, jež si drží druhou příčku. Na tu si však dělají zálusk třetí Abertamy, které v derby horalů budou hostit bezbodový Pernink.

O první příčku se bude bojovat ve skupině D, kde prozatím patří první pozice Božičanům. Ty se představí na půdě kolovského Ajaxu, kterému patří příčka druhá. Děpoltovice se pak vydají směrem Bečov, kde se jim postaví tamní výběr Slavoje, který je bez zisku bodu na poslední příčce.

Oficiálně prvním kolem odstartoval o víkendu fotbalový Covid Cup 2021.
FOTOGALERIE: Covid Cup: Souboj rezerv pro Ostrov, derby horalů ovládl Jáchymov

V poslední skupině E taktéž bude v sázce první místo, které si drží prozatím stoprocentní Stanovice, jež však budou hostit druhou v pořadí Štědrou, což slibuje zajímavou fotbalovou podívanou. Ve druhém duelu skupiny se pak představí před svými fanoušky Otročín, který bude hostit bezbodovou Slavii Junior.

Program, skupina A: Merklín – Nejdek (SO, 17.00); skupina B: Chyše – Žlutice (SO, 17.00), Dvory – Dalovice (NE, 15.00); skupina C: Abertamy – Pernink (SO, 17.00), Vojkovice – Jáchymov (NE, 14.00); skupina D: Kolová – Božičany (SO, 17.00), Bečov – Děpoltovice (SO, 17.00); skupina E: Stanovice – Štědrá (SO, 17.00), Otročín – Slavia Junior (NE, 14.00).