Ostrov – 1.FC K. Vary 3:3
Do utkání vstoupil aktivněji Ostrov a zejména rychlonohý útočník Dušek dělal varské obraně velké problémy. Jenže dobře rozjeté útoky Ostrováků nebyly dotáhlé do úspěšného konce, a tak gólově uhodilo na druhé straně.  Ve 14. minutě se protáhl mezi stopery Ostrova karlovarský Sattler, který si pohrál i s gólmanem Ostrova a v klidu zavěsil. Po vstřelené brance si vytvořili mírnou převahu mladíci v dresu karlovarského 1.FC. Převahu pak korunovali druhým gólem, který vsítil po centru Sattlera Kolesnáč. Ostrov vrátil zpět do hry v závěru prvního poločasu kapitán Hladík, který svou pumelici ze třiceti metrů  uklidil do branky soupeře.  Do druhé poloviny utkání vstoupil aktivněji Ostrov. Ve 46. minutě pak bylo srovnáno, když se Dušek prosmýkl mezi varskými stopery, a poté si poradil i s gólmanem, a posléze nekompromisně zavěsil. Vyrovnání pak řádně vyburcovalo karlovarské mladíky, když střelecké pokusy Limaniho či Vopata skončily na tyči ostrovské branky. K tomu můžeme ještě připočíst fotbalové propadnutí tváři v tvář ostrovskému gólmanovi Süttövi, na kterém si postupně vylámali zuby Varáci Novák, Wolf a Vopat. Co se nepovedlo na jedné straně, povedlo se na té druhé. To když centr Duška si nechtěně srazil do své branky Vondráček.  Dorostenci však nerezignovali a nejprve Novák trefil tyč a poté po průniku Huška zužitkoval centr  ve vyrovnávající gól Wolf.
Branky: 35. Hladík, 46. Dušek, 71. vlastní (Ondráček) – 15. Sattler, 30. Kolesnáč, 76. Wolf. Poločas: 1:2.
Ostrov: Süttö –  Tomáň, Hladík, Kolárik, Glanc – Vlasák, Kalina, Kobera, Vrba – Dušek, Holoubek (stř. Sulák, Pavelka, Klaus, Liška, Vydra).
1.FC K. Vary: Čepelák – Považan, Phung, Sattler, Pfeimer – Pěkný, Lhoták, Wolf, Vopat – Kolesnáč, Királyi (stř. Povinský, Hušek, Novák, Ondráček, Limani).

Klášterec – Hroznětín 4:2
Oba týmy načaly duel velmi opatrně. Postupem času si vypracovali mírnou převahu hráči Klášterce, kteří se ujali vedení brankou Škultétyho. Po obrátce stran Hroznětín trochu zapsal, a Klášterec ho za to dvakrát brankově vytrestal. Po třetím inkasovaném gólu zamíchal hrající trenér Hroznětína Pokrupa se sestavou a hned se bylo na co koukat. Nejdříve  se brankově radoval hroznětínský Kubín, a následně snížil na rozdíl jediné branky Klas. Pak ale Hroznětín vyrobil hrubici v zadních řadách a Klášterec toho brankově opět využil.
Branky: 36. , 72. a 87. P. Škultéty, 55. M. Škultéty – 73. Kubín, 82. Klas. Poločas: 1:0.
Klášterec: Pařil – Dohnal, P. Škultéty, Procházka, Klimčák – Spurný, M. Škultéty, Hofman, Zmrhal – Papoušek, J. Škultéty.
Hroznětín: Zavoral – Pokrupa, Kubala, Michlík, Klas –  Zburník, Paluska, Hruška, Kodajek – Přibyl, Kubín (stř. Eret, Kalán, Provazník, Bursík).

Loko K. Vary – N. Role 1:1
Do zápasu naskočila lépe Nová Role, která se již v 5. minutě ujala vedení po přesné ráně Červíka. Lokáda vyrovnala v polovině prvního poločasu Žampachem. Po změně stran navrátil vedení Novorolákům Valta, který v pokutovém území hostů propálil vše, co mu stálo v cestě. O dělbě bodů nakonec rozhodl v 85. minutě úspěšný střelec Riedl.
Branky: 23. Žampach, 85. Riedl – 5. Červík, 63. Valta. Poločas: 1:1.
Lokomotiva K. Vary: Hasić – Kolář, Jelínek, Tulák, Salcman – Kocmánek, Špička, Riedl, Žampach – Horn, Vaněk (stř. Ciprys, Kuruc, Gubetina, Psohlavec).
Nová Role: Krupička – Hopf, Nitsch, Křehlík, Vodrážka – Valta, Hnízdil, R. Chlup, Červík – T. Chlup, Vaverka (stř. Hájek, Palivec, Latislav).

Stará Role – N. Sedlo 2:1
Ve vyrovnaném a velmi kvalitním utkání se nakonec z vítězství radovala Stará Role. Ta se v utkání dostala do dvoubrankového vedení, když si nejprve Nové Sedlo nechtěně vstřelilo vlastní branku, a druhou pak obstaral Jílek. Novosedláci však i přes nepříznivý stav bojovali, ale stačilo to pouze na korigující gól z kopačky brankáře Pelecha.
Branky: 8. vlastní, 51. Jílek – 71. Pelech. Poločas: 1:0.
Stará Role: Říha – Hrudkaj, Roubíček, Labodarec, Gojkovič – Plch, Došek, Stýblo, Drahoš – Diviš, Voborský (stř. Jílek, Slabý).
Nové Sedlo: Pelech –   Schildbach, Vican, Šebl, Kubelka – Werner, Lakatoš, Sattler, Macák – Škarda, Rychna (stř. Müller, Rychna).