Kynšperk vyzve v derby Sedlo

Karlovarský kraj – 16. kolo. O víkendu opět mohou fandové fotbalu vyrazit na krajské stadiony, kde bude k vidění další díl krajského přeboru. Šlágr kola se odehraje na umělce v Mariánských Lázních, tedy na půdě prvního týmu tabulky, tam se totiž představí v pořadí čtvrtý Nejdek.
Druhý Ostrov čeká náročný úkol na chebské umělce, kde se střetne s tamním FC, které v domácím prostředí ještě neztratilo ani bod. Chebské Hvězdě se postaví do cesty předposlední Citice a poslední Kynšperk vyzve v rámci sokolovského derby Nové Sedlo. Do Královského Poříčí se podívá střelecky naladěná Toužim a Chodov bude hostit v rámci sokolovského derby Březovou, která bude na chodovském pažitu tvrdit roli favorita. Karlovarskou Lokomotivu čeká na stadionu na Růžovém Vrchu souboj tabulkových sousedů s Lomnicí. V tomto souboji bude ve hře pověstných šest bodů, což přinese kvalitní fotbalovou podívanou.
Krajský přebor, 16. kolo: FC Cheb – Ostrov (dnes, 18.00, UMT), Hvězda Cheb – Citice (sobota, 10.15), Mariánské Lázně – Nejdek (sobota, 10.30. UMT), Kynšperk – Nové Sedlo (sobota, 16.00), Královské Poříčí – Toužim (sobota, 16.30), Chodov – Březová (neděle, 15.00), Lokomotiva K. Vary – Lomnice (neděle, 16.00).

Trstěnice přivítají Frantovky

Karlovarský kraj – V šestnáctém pokračování krajské I. A třídy bude magnetem bezesporu chebské derby, ve kterém budou hostit Trstěnice Františkovy Lázně. Druhá Aš se představí svým fanouškům v utkání se Žluticemi a třetí Chyše si udělá výjezd do Březové, kde se jí postaví do cesty tamní béčko. Napilno bude mít předposlední Vintířov, když se na jeho stadion podívá ⋌čtvrtý celek tabulky Stará Role. Souboj tabulkových sousedů se odehraje v Bochově, kam má namířeno Hroznětín. V duelu, ve kterém půjde o cenné body, si přijdou fanoušci určitě na své. Poslední Loket čeká výlet na stadion Dolního Žandova a lídr tabulky se představí na horském vzduchu, přesněji v Merklíně.
I. A třída, 16. kolo: Trstěnice – Františkovy Lázně (sobota, 16.00), Aš – Žlutice (sobota, 16.30), Vintířov – Stará Role (sobota, 16.30), Bochov – Hroznětín (sobota, 16.30), Dolní Žandov – Loket (neděle, 14.00), Březová B – Chyše (neděle, 15.00, Merklín – Rotava (neděle, 16.00).

Šlágr obstará Nová Role a Ostrov B

Karlovarský kraj – Šestnácté kolo krajské I. B třídy se ponese vesměs v duchu tabulkových sousedů. Kynžvart v souboji, ve kterém bude v sázce šest bodů, přivítá Habartov a ve stejném duchu se ponese i utkání Skalné s Dolním Rychnovem. To samé se dá říci o zápase Studánky s Krajkovou. Poslední tým tabulky ze Staré Chodovské se bude snažit prolomit neúspěšnou sérii v derby s Horním Slavkovem a souboj nováčků soutěže je nachystán na jáchymovské Panoramě, kde se střetne tamní TJ s Kraslicemi. Lipová bude hostit v derby na svém stadionku Plesnou a šlágr kola bude k vidění na hřišti u Novorolského rybníka, kde se představí lídr tabulky Ostrov B, kterému bude soupeřem Nová Role.
I. B třída, 16. kolo: Stará Chodovská – Horní Slavkov (sobota, 10.30), Studánka – Krajková (sobota, 14.00), Kynžvart – Habartov (sobota, 16.30), Skalná – Dolní Rychnov (neděle, 10.30), Lipová – Plesná (neděle, 10.30), Jáchymov – Kraslice (neděle, 15.00), Nová Role – Ostrov B (neděle, 15.00).