Bochov přestřílel Lokádu

V přípravném utkání na premiérovou sezonu v krajské I. B třídě si fotbalisté bochovského FK SMB poradili s karlovarskou Lokomotivou, kterou přestříleli v poměru 4:3. Ve vyrovnaném utkání byli Bochováci Lokomotivě důstojným soupeřem. Do vedení poslal nováčka krajské I. B třídy bochovský mladíček Peha a hned nato zvýšil vedení Bochova přesnou ranou Kajzar. Pak ale přidala na obrátkách Lokomotiva, která dvěma góly srovnala ukazatel skóre do nerozhodného stavu. Potřetí šel Bochov do vedení po brance hrajícího kouče Tichého, ale pak si Bochováci nechtěně vstřelili jednu branku sami. Rozuzlení pak přinesl závěr utkání, ve kterém zajistil výhru bochovskému týmu v podobě své druhé branky v duelu střelecky disponovaný Tichý.

Lokomotiva – Bochov 3:4. Branky vítěze: Tichý 2, Peha, Kajzar.

Útvina pokořila Nové Sedlo

S blížícím se startem krajských soutěží je přípravných zápasů jako naseto. Jeden z nich má za sebou i útvinský Sokol, který na svém pažitu pokořil v poměru 4:3 účastníka krajského přeboru Baník Union Nové Sedlo. O branky Útviny se podělili Marek Hejkal, Jiří Šulc a dvakrát se brankově radoval Miroslav Hejna.

Sedlec si udělal výlet za hranice

O uplynulém víkendu zamířil Sedlec ke dvěma mezistátním utkáním do německého Lengenfeldu. Sedlec tak poskládal dva týmy, A a B, za které nastoupili nejen dorostenci, ale také hráči Sedlece A i B týmu, kterým pak pomohli navíc hráči ze Slavoje Bečov. Lengenfeld vzal oba duely se sedleckými výběry zodpovědně a zaslouženě oba zápasy vyhrál, když A tým Sedlece porazil po divoké přestřelce 9:4 a B tým pak zdolal v poměru 4:3.