V tom se střetla hokejová Energie s jedenáctkou bývalých sparťanů Horsta Siegla a Josefa Němce, když jejich tým doplnilo ještě několik hráčů z Karlovarského kraje. I přesto se odehrál na sedleckém pažitu velmi zajímavý duel. V dresu energetiků totiž nastoupili junioři a ti dávali svou fyzickou připraveností a důrazem hvězdnému týmu v čele s kanonýrem Tomášem Skuhravým hodně zabrat. Úvod duelu sice patřil sparťanům, ale přesto se radovali ze vstřelené branky jako první hokejisté, za které zamířil přesně mezi tři tyče nekompromisní střelou z hranice šestnáctky Petr Hruška.
Poté si Sparta sice vytvořila několik slibných šancí na vyrovnání, ale bez gólového efektu. I přesto diváky svými kousky bavili zejména ostřílení harcovníci Josef Němec, Jaroslav Černý a na hrušce stojící Stanislav Štípek.I po změně stran se hrál kvalitní fotbálek. Tým Sparty s vidinou vyrovnání otevřel zadní vrátka, a to energetici tvrdě potrestali v podobě druhé branky, když se do statistik utkání zapsal Martin Gombár. Nakonec však hvězdný tým z pražské metropole ukázal svou sílu. Nejdříve zakroutil svůj centr do branky Energie Jaroslav Černý, a hned nato zařídil vyrovnání jak jinak než hlavou Tomáš Skuhravý. Ten si připsal na svůj účet i vítěznou branku, když po rohovém kopu namířil balon do branky hokejistů tradiční placírou. Do konce utkání se již ukazatel neměnil, a jen se potvrdilo, jak před utkáním říkal Josef Němec, že v těchto dresech Sparta neprohrává.
Energie – XI. Horsta Siegla a Josefa Němce 2:3. Branky: Hruška, Gombár – Skuhravý 2, Černý. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hodač. Bez karet. Diváci: 200.
Sparta: Shorný – Lehečka, Richtárech, Petr Veselý, Vojta Veselý, Němec, Siegl mladší, Siegl starší, Štípek, Skuhravý, Krejsa.
HC Energie K. Vary: Csamango – Vachovec, Rohan, Kverka mladší, Kverka starší, Gombár, Hruška, Michálek, Fečo, J. Vrána, L. Vrána, Habal.