Krajský přebor dorostu: Vedoucí trio vítězně

Překládání mistrovských utkání se o víkendu dotklo i krajského přeboru dorostu. Odehrála se tak pouze čtyři utkání, tedy tři, jelikož chebský FC svého soupeře z Teplé vyhlížel marně.Nakonec si tak připsal tři body za kontumaci. Sokolovské derby mezi Novým Sedlem a Horním Slavkovem nakonec zvládli lépe domácí, když svému soupeři nastříleli sedm branek. Další derby, tentokrát s příchutí chebského, se odehrálo na půdě lídra tabulky Mariánských Lázní, kde se představila chebská Hvězda. Ta si nakonec odvezla dvoubrankovou porážku. V posledním utkání, které se o víkendu odehrálo, se body dělily, když Františkovy Lázně uhrály doma nerozhodný výsledek s chodovským Spartakem.

Krajský přebor dorostu
Nové Sedlo – H. Slavkov 7:2 (5:0). Branky: Mudra Zdeněk 2, Lakatoš Eduard 2, Vostrý Jakub, Rosenberg Jakub, Schildbach Marek – Čada Pavel, Hlinka Josef.
Mar. Lázně – Hvězda Cheb 4:2 (1:0). Branky: Bílek Jan 3, Lukáč Roman – Hampl Václav, Hajmacher Lukáš.
Fr. Lázně – Chodov 3:3 (2:2). Branky: Markvart František 2, Kořistka Patrik – Slimi Larbi 2, Jiráček Jan.
FC Cheb – Teplá 3:0   (kontumace). 

Krajská soutěž dorostu: Nová Role je už druhá

Start jarní části krajské soutěže dorostu taktéž poznamenalo špatné počasí, které z hracích ploch udělalo v některých případech bahenní lázně. Nakonec se odehrály pouze dva zápasy, zbylé byly odloženy. Oba se pak odehrály na umělkách. To první na ostrovské umělce, kde přivítala Nová Role Královské Poříčí, a Rotava hostila tabulkového souseda z Plesné. V prvním souboji brala za dva vstřelené góly výhru Nová Role, ve druhém případě nasázela Rotava svému soupeři branek pět.  A jako bonus se Rotava v tabulce na tým Plesné bodově dotáhla.

Krajská soutěž dorostu
Rotava – Plesná 5:2 (3:2). Branky: Nehasil Martin 3, Chudjak Michal 2 – Benda Petr 2. 
Nová Role – Kr. Poříčí 2:0 (1:0). Branky: Urbánek Dominik, Křehlík Michal.