Ten jim vydržel po celou sezonu a zaslouženě tak svěřenci trenéra Libora Marka zamířili do III. třídy. Cesta to však nebyla nijak lehká. Potvrdil to i prezident a manažer klubu DC Bacardi Michal Stupka. „Před vstupem do soutěže jsme si vytyčili jasný cíl, a tím byl postup do III.třídy. I když vstup do soutěže pro nás byl spíše seznamovací, nakonec pod vedením trenéra Libora Marka senámto povedlo.“ Hráči Bacardi tak proměnili titul podzimního mistra ve vysněný postup.

V týmu se však vystřídalo během sezony na dvacet hráčů a jen málokterý fotbalový odborník věřil, že by Bacardi vystoupalo ve IV. třídě tak vysoko. „Velký dík patří hráčům, kteří vzali na sebe v zimní přípravě pořádný kus odpovědnosti, a to zejména Tomáš Zoka, Tomáš Moudrý a Jindřich Tulák, kteří vytvořili v jarní části osu týmu. Před startem jarní části jsme stabilizovali kádr a od toho se vyvíjely výsledky v soutěži,“ liboval si trenér Bacardi Libor Marek.

V jeho týmu vyčníval nad všechny hráče nejlepší střelec soutěže a autor třinácti branek útočník Josef Mestl. Do branky Bacardi se také postavil v některých utkáních nejstarší aktivní hráč v České republice nejen na Karlovarsku Jaromír Vydra. „Věřím, že i sami hráči do další sezony půjdou s odhodláním pokračovat k dalšímu splnění cíle, a tím je postup do okresního přeboru.Velikou devízou mužstva byly ve statistikách rychlé protiútoky s kombinací.V pětašedesáti procentech jsme dokázali skórovat, ve čtyřiadvaceti procentech padly naše branky po standardních situacích. Na jaře jsme tím soupeře převyšovali, a to zejména ve druhých poločasech jak fyzicky, tak i střelecky.

Do konce června bychom pak rádi ještě odehráli nějaké přátelské utkání a od poloviny července začneme letní přípravu na novou sezonu,“ nastínil plány do budoucna Libor Marek.