Ve třech podzimních utkáních, které odehráli svěřenci trenéra Stanislava Purkarta v domácím prostředí neprohráli. Tentokrát se musela bez bodu z lázeňského města poroučet rezerva Marily Příbram.

Ve 4. minutě využil převahu domácích z dorážky Lukáš Hrubý, který poslal Buldoky do vedení. „Do utkání jsme šli s cílem vstřelit co nejrychleji branku. To se nám podařilo a určitě to ovlivnilo i průběh utkání,“ zamyslel se asistent trenéra Buldoků Jiří Schveiner. Druhou branku vstřelil z přímého kopu Petr Janáček a s hosty to vypadalo velmi bledě. „Věděli jsme, že mají mladé hráče až na Marcela Máchu, tomu jsme také přizpůsobili naši taktiku, která nám v prvním poločase vyšla,“ vysvětloval Schveiner. Ve druhé půli však Buldoci značně polevili a mohli jen děkovat svému gólmanovi, že neinkasovali.

„Druhá půle byla z naší strany nic moc,“ zlobil se asistent. V závěru utkání přidal dvě branky střídající Marián Geňo, který dvakrát zužitkoval vyhrané souboje Miloslavem Čertíkem. „Marián mohl Čertíkovi nahrát, zejména pak u druhé situace, ale branky zaplaťpánbůh dal,“ narážel Schveiner na pokřik „Geňáááááák“, kterým fan klub Buldoků oslavoval dvoubrankového kanonýra.

V šestém kole české fotbalové ligy zamíří Buldoci do Prahy. Hostit je bude rezerva pražské Slavie, která tak může využít reprezentační přestávky. „Rezerva díky přestávce určitě využije některé náhradníky z A týmu,“ myslí si Schveiner. Objeví se v základní sestavě Slavie B i bývalý hráč karlovarských Buldoků František Dřížďal?