Vložené středeční kolo České fotbalové ligy se karlovarským Buldokům nepovedlo podle jejich představ. Na jihu Čech v Sezimově Ústí vyšli překvapivě bodově naprázdno.

„Nehráli jsme vůbec špatně. Hráli jsme ze zabezpečené obrany na rychlé protiútoky, ale bohužel jsme nedokázali využít naše šance,“ narážel trenér Buldoků Stanislav Purkart na stoprocentní šance Kalána a Kubiceho.

Jedinou přesnou trefou rozhodl o vítězství svěřenců exkarlovarského Jindřicha Dejmala Jihočech Adam Kočí. „Po inkasované brance postupoval sám na brankáře Ústí Janáček, ale neuspěl,“ smutně hodnotil druhý poločas Purkart, a i hned dodal: „Po celé utkání jsme byli fotbalovější. Domácí nám hrozili pouze ze standardních situací. Škoda, že jsme neproměnili naše šance, výsledek by určitě vypadal jinak.“

Anglický týden Buldoci zakončí v neděli v 10.15 hodin pod Ještědem na Městském stadionu, kde bude jejich soupeřem rezerva Liberce. Ta se pohybuje v tabulce ČFL na průběžném dvanáctém místě. „Tabulka se značně po vloženém kole vyrovnala. My chceme ale bodovat, jelikož tým na to má. K dispozici navíc bude i uzdravený Razím, takže bychom měli být kompletní,“ vypočítával trenér.