Česká fotbalová liga měla včera na programu kompletní 33. kolo. Plný bodový zisk si nepřipsal ani jeden ze tří zástupců západních Čech ve třetí nejvyšší soutěži. PlzeňB– PříbramB1:2 Domácí začali aktivně, ale vítr z plachet jim vzala 22. minuta. Javorský fauloval ve vlastní šestnáctce hráče soupeře a příbramský Pilík z nařízené penalty otevřel skóre.

Po obrátce hosté hrozili z nebezpečných brejků a v 70. minutě přidal druhý gól Škácha. Domácí stačili už jen snížit Kovaříkem. Poločas: 0:1. Branky: 77. Kovařík – 22. Pilík (PK), 70. Škácha. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Viktoria: L. Krbeček – Javorský, Vacek (85. Chvojan), Lisý, Řezáč – Trantina, Diviš (62. Lecjaks), Manowetz, Kovařík – Bahleda, Veselý. Cheb –Č. BudějoviceB2:2 Domácí vyhráli poločas brankou Šebesty. Po přestávce se perfektně trefil do šibenice budějovický Pouzar – 1:1. V 85. minutě si na centr Waltera naběhl chebský kanonýr Bezdička a hlavou poslal svůj tým do vedení. O výhru ale Union přišel v 90. minutě vlastní brankou Bauera. Cheb: Kýček – Skoupý, Suchánek, Chod, Aleksič, Bauer, Čížek, Walter, Šebesta, Sládeček, Bezdička. Střídali: Macháček, Knobloch. Prachatice –K. Vary 0:0 Utkání bez větších brankových příležitostí skončilo zaslouženou dělbou bodů. Karlovarský tým počtvrté za sebou neokusil hořkost porážky. Rozhodčí: Wencl. ŽK: 4:2. K. Vary: Četverík - Schuster, Oslovič, Předota - Hrubý (90. Četík), Kostečka,Čižnár, Tichota, Pechar – Kalán (92. Geňo), Vaněček. (vac, sei, bk)