Naposledy vyučili na svém stadionu jedenáctku Kynšperku, kterému na cestu domů nadělili půl tuctu branek.

„Od začátku utkání bylo vidět, že máme velkou chuť hrát. Dalo by se říci, že jsme po celé utkání hosty nepustili do žádné větší šance. Kontrolovali jsme hru a určovali její tempo,“ ohlédl se za duelem hrající trenér Čechie Petr Richtář. První branku duelu vstřelil neomylný střelec domácích Lorenz, který tak ani ve čtvrtém kole nevyšel střelecky naprázdno. Druhou branku přidal ze značky pokutového kopu Grňo. Třetí a čtvrtý zářez vstřelil kanonýr Durdis. Ve druhém poločase už domácí značně polevili, ale hosté toho nedokázali využít.

„Druhý poločas byl z naší strany vlažnější. Je škoda, že jsme nebyli schopni vydržet ve standardním výkonu až do konce. Posledních patnáct minut bylo z pohledu diváka zbytečných. Nám ale poslední minuty ukázaly, kde nás tlačí bota,“ dumal Richtář.

I přesto se ještě ve druhé půli Dalovice dvakrát radovaly a to hlavně zásluhou střídajícího Belbla. „Slavoj Kynšperk nebyl týmem, který by nás po fotbalové stránce prověřil. O našich kvalitách a nedostatcích se tak přesvědčíme v následujících kolech naší soutěže. Postupně se utkáme s Bukovany, Citicemi, Pilou a Lomnicí,“ uzavřel dalovický trenér.