Na očekávané derby karlovarských týmů mezi nováčkem I. A třídy Jáchymovem a Olympií Hroznětín dorazilo do ochozů jáchymovského stadionu úctyhodných sto sedmdesát fanoušků. Kdo přišel určitě nelitoval. K vidění byly nejen čtyři branky, ale také pět žlutých a jedna červená karta.

TJ Jáchymov 1
Olympie Hroznětín 2


V prvním poločase se oba týmy postupně rozehřívaly na fotbalovou teplotu, a tak bylo šancí poskrovnu. Hrálo se od šestnáctky k šestnáctce. Poprvé udeřilo ve 20. minutě, když hroznětínský Wöllner zužitkoval špatného ofsajd systému domácí obrany a poslal hosty do vedení.

V první půli už branka nepadla, a tak se šlo do šaten za těsného vedení Hroznětína. Do druhého poločasu nastoupil Jáchymov s cílem rychle vyrovnat. To se domácím podařilo až pět minut před koncem utkání, když svou šanci využil kanonýr Kostka.

Fotbalové štěstí však poprvé v podzimní části I. A třídy ukázalo domácím hráčům odvrácenou tvář. V 87. minutě opět po hrubce v jáchymovské obraně zařídil vítězství Olympii přesnou ranou Brichcín. Branky: 85. Kostka – 20. Wöllner, 87. Brichcín.

Poločas: 0:1.
Rozhodčí: Hrnčál.
ŽK: 1:4.
ČK: 0:1 (Sypták).
Diváci: 170.
TJ Jáchymov: Vaněček – Kusovský, Kostka, Holubička, Osička – Netušil, Chaloupek, Melichar, Hellmich – Kasparides, Hauptmann (stř. Lešťan). Trenér: Luboš Melichar.
Olympie Hroznětín: Pesser – F. Paluska, Zahrádka, Tomáň, Pechman – Zburník, Benda, Wöllner, Sýkora – Sypták, Brichcín (stř. Michlík, Ondráček P. Paluska). Trenér: Jiří Štessl.