O víkendu odehráli další přípravné utkání. TJ Jáchymov 3 TJ Vojkovice 2 Domácí vyhráli zaslouženě, když se o branky podělili Kasparides a Hellmich, který z pracovních důvodů hrál až druhý poločas a byl u všeho: dva góly dal a na třetí přihrál. Vojkovičtí neproměnili v první půli za stavu 0:0 penaltu, přesto vedli o poločase brankou Procházky, druhý gól Vojkovic dal Sýkora. Zápas, který sledovalo 30 diváků, řídil s přehledem rozhodčí Vašek z Nejdku. Horalové zahájili přípravu na novou sezonu 10. července, na tréninky z pracovních důvodů a dovolených zatím chodí málo hráčů.

Na premiérovou sezonu v I. A třídě se podařilo udržet nejlepšího střelce loňské sezony Petra Hellmicha, který měl nabídky z vyšších soutěží i dvě z Německa. Kádr zůstal stejný jako v 1. B třídě, navíc z hostování z Ostrova se vrací Kolárik a Vlk a z německého Hofu Radek Lešťan. Prodloužena byla i smlouva s trenérem Melicharem, kterému bude asistovat Kasparides. Další přípravné utkání Jáchymovských před mistrovskými zápasy se hraje opět v Jáchymově 4. srpna v 10.15 s Květnovou.