Jestliže platí, a vemte jed na to, že platí, že kořením fotbalu jsou góly, tak se letos na Karlovarsku vaří pěkně peprný fotbalový guláš.

Jen o uplynulém víkendu padlo ve dvaceti zápasech okresních soutěží čtyřiadevadesát branek, což dělá v průměru 4,7 gólu na jedno utkání. Nejvíc radosti si nadělili kanonýři ve III. třídě, kde jsme v šesti zápasech zaznamenali devětatřicet branek, což je málokdy vídaný průměr šest a půl gólu na utkání.

III. třída

Sokol Olšová Vrata – TJ Potůčky 2:9 (2:3).
Tři branky vítězů dal Šípek a po jedné Fořt, Kvěch, Nýber, Zeman, Klimm a Zralý, za domácí se trefili Hubený s Talašem. Utkání, které sledovalo pouhých 15 diváků, řídil rozhodčí Polívka. Po žluté sáhl jen jednou a pohrozil jí domácím.

EP Merklín – FC Nové Hamry 1:1 (0:0).
Branku domácích dal Chomát a za hosty se trefil Novák. Před 45 diváky řídil rozhodčí Hrubý a stačila mu jedna žlutá, kterou pohrozil domácím.

TJ Údrč – Zřídla Kyselka 5:6 (2:3).
Na vítězství Kyselky měl největší zásluhu střelec tří gólů Horvát a po brance přidali Čada, Beneš a Hlaváč. Za domácí skórovali Donth, Záluský, Tomka, Gallschneider a Kožený. Před 45 diváky řídil rozhodčí Hrubý a na každé straně viděli po třech žlutých a po jedné červené kartě.

Slavia Junior – Baník Pila B 5:3 (3:1).
Po dvou gólech vítězů dali Roman Bílý s Tomášem Bílým a jednou se trefil Danč. Za hosty skórovali dvakrát Matoušek a jednou Šimůnek. Před 40 diváky řídil rozhodčí Krejčí.

Bacardi K. Vary – Sokol Žlutice B 3:0 (3:0).
Dva góly dal Mestl, jeden z toho z penalty, a jednou se trefil Březina. Před 35 diváky řídil rozhodčí Šťastný, domácím pohrozil jednou a hostům třemi žlutými a Bacardi dohrávali bez jednoho vyloučeného.

Javor Bražec – Sokol Chyše B 1:5 (0:3).
Výhru hostů zařídili Válek, Dorňák, Varga, Machara a mladší Burda, za domácí snižoval Rolník. Před 60 diváky řídil Bauer, žlutá byla jen jedna a viděli ji hosté.

IV. třída, skupina A

Slavoj Bečov B – Čechie Dalovice B 3:1 (1:1).
Výhru domácích zařídili Vild, Királyi a Bozděch, za hosty se trefil Antl. Před 20 diváky řídil rozhodčí Fiala a ukázal přitom na obě strany po dvou žlutých.

SC Stanovice – TJ Počerny 1:1 (1:1).
Hosté vedli gólem Filka a za domácí vyrovnal Klinka. Před 50 diváky řídil rozhodčí Botoš a stačila mu jedna žlutá, kterou pohrozil hostům.

TJ Děpoltovice – Karlomix Hor. Slavkov 2:0 (0:0).
Skoro do samotného konce se hrálo bez branek, první padla až v 88. minutě z kopačky Kolitsche a druhou dal v 90. Veselý. Utkání, které sledovalo 30 diváků, řídil rozhodčí Štěrba starší. Po žluté sáhl jen jednou a ukázal ji hostům.

Olympie Hroznětín B – Sokol Pernink 2:4 (1:3).
Výhru hostů zařídili Janda, Brant, Halaburt a Chvapil, za domácí snižovali Kakeš s Poliščukem. Před půl stovkou diváků řídil rozhodčí Rádl. Žlutá karta byla udělena jenom jedna a viděli ji domácí hráči.

IV. třída, skupina B

Budoucnost Otročín – TJ Údrč B 1:3 (0:1).
Branku domácích dal Oslík, za hosty se dvakrát trefil Berky a jednou Martin Tomka. Před 60 diváky řídil rozhodčí Fiala a stačila mu jedna žlutá, kterou viděli hosté.

TJ Stružná – Sokol Chyše C 5:1 (3:1).
Po dvou gólech vítězů dali Brančík a Dotzauer a jednou se trefil Poprocký, za hosty korigoval Levanský. Před 80 diváky řídil rozhodčí Dvořák. Domácí viděli jednu a hosté tři žluté a Stružná dohrávala bez vyloučeného Vicaně.

TJ Valeč – FK Verušičky 1:6 (0:2).
Dva góly vítězů vstřelil Kukla a po jednom Ažaltovič, Libor Slivčák, Zajíček a Orálek, čestný úspěch domácích si připsal Šindelář. Před 35 diváky řídil rozhodčí Dvořák, domácím pohrozil dvěma a hostům jednou žlutou.

Slavia Kr. Údolí – Mír Novosedly 3:1 (1:0).
Domácí vyhráli brankami Michalce, Štefana a Kubce, za hosty korigoval Carda. Před 30 diváky bez karet řídil rozhodčí Fiala.