Toužim posadili na trůn přeboru Šulc se Schveinerem

KARLOVARSKO - V osmém kole krajského přeboru se žádné velké překvapení nekonalo.

24.9.2007

V zápase Lokomotivy s Kraslicemi bylo vidět hodně hlavičkových soubojů.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Jen v souboji o první místo porazily Trstěnice Starou Roli. V soutěži nemůžou pořád chytnout správný směr hráči Dolního Rychnova, kteří pro změnu nedosáhli na body v Ostrově. Královské Poříčí konečně zamakalo a připsalo si do tabulky vítězství nad dalším nováčkem přeboru Mariánkami. Chodov rozhodl ve městě porcelánu o tříbodovém transportu až ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Za zmínku tak stojí pouze brankový příděl Nového Sedla, který si odvezl z Aše.

Fr. Lázně – Nejdek 2:2
V 7. minutě otevřel skóre duelu přesnou ranou Florus. Za hosty o chvilku později vyrovnal Šourek, který pak ve 37. minutě dokonce Nejdek poslal do vedení. Ve druhé půli srovnal domácí Valenta, ale to bylo vše na co se oba týmy v utkání zmohly.

Branky: 7. Florus, 59. Valenta – 11. a 37. Šourek.
Poločas: 1:2.
Rozhodčí: Kobielský (dobrý) – Balhar, Chládek, DS Kliment.
ŽK: 3:4.
Diváci: 102.
Fr. Lázně: Mour – Hibler (31. Král), Valenta, Křenek (37. Najman), Klepáček – Větrovec, Országh, Mikeš, Kříž (87. Eisenreich) – Bastl, Florus. Trenér: Milan Kolouch.
Nejdek: Hudec – Šimonek, Poplštejn, Pavel Šlapa, Myslivec – Haas, Draxal, Mandous (46. Němec), Bachratý – Šourek (79. Vlk), Petr Šlapa (Petrovič). Trenér: Jaroslav Růžička.

Loko K. Vary – Kraslice 3:3
Domácí šli ve 3. minutě do vedení gólem Krejčího po pěkně zahraném trestňáku Kubína a během 15 minut mohli vést 3:0, ale Ludvík ani Diviš svoje šance neproměnili. Pak převzali taktovku hosté a dvěma góly otočili skóre ve svůj prospěch. Začátek druhé půle patřil opět domácím, kteří gólem Vaňka po pěkné akci Diviše vyrovnali, ale pak měli zase navrch hosté, které poslal podruhé do vedení pěkným gólem po přihrávce Balady střelou z voleje Prokop. Spravedlivou plichtu pak zařídil pět minut před koncem Diviš.

Branky: 3. Krejčí, 57. Vaněk, 85. Diviš – 18. Pavel Tomeš, 31. Bock, 70. Prokop.
Poločas: 1:2. Rozhodčí: Berka – Šifalda, Rousek, DS Štěrba.
Lokomotiva: Povinský – Votík, Kubín, Matocha, Mitterpach (33. Sedláček), Ludvík, Horn, Krejčí (56. Kořán), Diviš, Kolář, Vaněk. Trenér: Antonín Sedlák.
Kraslice: Zadňančin – Pavel Tomeš (84. Pessel), Müller (60. Rohan), Miloslav Tomeš, Prokop, Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Řehoř, Maxa (41. Balada). Trenér: Walter Schwarz.

Kr. Poříčí – M. Lázně 3:0
Výhru domácích zařídil dvěma góly kanonýr Reismüller a jeden přidal ze značky pokutového kopu Monhart. Domácí tak protrhli svou černou sérii a zaslouženě si připsali do tabulky vítězné tři body.

Branky: Reismüller 2, Monhart (PK).
Poločas: 2:0.
Rozhodčí: Chládek – Hrabovský, Chrástecký, DS Vošmik.
ŽK: 2:1.
Diváci: 90.
Kr. Poříčí: Kiss – Dubaj, Záloha, Monhart, Jelínek – Jankovský, Dufek, Král, Reismüller – Vévoda, Erhert. Trenér: Milan Gabrle.
M. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Kmeť, Zeman – Radil, Hort, Ščasnár, Semančík – J. Kovář, Braniš. Trenér: Miroslav Zeman.

Ostrov – D. Rychnov 2:0
Vše důležité se odehrálo ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Nejdříve zamířil přesně mezi tři tyče ostrovský Liška. Vítězství pak domácím pojistil v 79. minutě přesnou ranou Piskáček. Dolní Rychnov tak opět svou šnůru porážek neprotrhl a v tabulce se drží na předposlední příčce.
Branky: 48. Petrovič, 79. Piskáček. Poločas: 0:0.
Rozhodčí: Adamec (uspokojivý) – Hodač, Kulhavý,DS Votík.
ŽK: 6:2.
Diváci: 100.
Ostrov: Dejmal – Piskáček, Hladík, Lorenc (56. Řáda), Jura – Eret, Kalina, Koročinský, Semivan (82. Vlasák) – Petrovič, Liška (88. Chrenák). Trenér: Tomáš Štěpánek.
D. Rychnov: Sloboda – Cigánik, Sekáč, Kraus, Kříž – Sedláček, Horník, Moravec, Štáhlovský – Elijaš, Křenek. Trenér: Vladimír Sedláček.

Nová Role – Chodov 0:3
Vítězství favorita zařídili až ve druhém poločase střelci Šellong, Kaňok a Smolka. Domácí tak nenavázali na vítězství z předešlého kola, ve kterém si poradili s Královským Poříčím.

Branky: 55. Šellong, 79. Kaňok (PK), 86. Smolka.
Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cvrk (dobrý) – Šmat, Bacík, DS Fibrich.
ŽK: 5:4.
Diváci: 200.
N. Role: Krupička junior – Roulich, Krupička senior, Špička, Dušek – Koranda (85. Kesl), Šourek, R. Chlup, T. Chlup – Urbánek, Eszényi (60. Hnízdil). Trenér: Stanislav Pavlíček.
Chodov: Pelech (28. Dutz) – Vondráček, Obešlo (21. Šellong), Hányš, Dušek – Machulka, Smolka, Bulíček, Gvizd – Kaňok, Rolník (84. Kopřiva). Trenér: Jiří Vican.

Aš – Nové Sedlo 4:1
Před závěrem první půle se dvakrát do branky hostů trefil Rádl. Po změně stran přidal další zářez střídající Schwalb. Poté si Aš vstřelila jednu branku sama a koncert domácích dokonal v 90. minutě Lukáš Houdek.

Branky: 44. a 45. Rádl, 59. Schwalb, 90. L. Houdek – 84. vlastní (Střeček).
Rozhodčí: Rousek – Berka, Šifalda, DS Kozel.
ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Černík).
Diváci: 160. Aš: Kindl – Černík, Rádl, Šiler, Petříček – L. Houdek, A. Houdek (54. Schwalb), Kohuťár (72. Künzel), Střeček – Tkadlec, Maher (66. Kohout). Trenér: Rino Náprstek.
Nové Sedlo: M. Jelínek – Müller, Ďuriš (22. Planěk), Farkaš (80. Varga), Neudert (45. R. Jelínek) – Gvizd, Joza, Kovařík, Gergely – Suchý, Vágner. Trenér: Zdeněk Joza.

Toužim – Cheb 3:2
Domácí se hodně v utkání trápili. I když vedli zásluhou Schveinera o dvě branky hosté nesložili zbraně a vyrovnali. Rozhodující trefu pak zaznamenal matador Toužimi Pavel Šulc.

Branky: 44. a 50. Schveiner (PK), 80. P. Šulc – 68. Eschler, 70. Endler.
Poločas: 1:0.
Rozhodčí: M. Štěrba – Šifalda, Garaj, DS Špak.
ŽK: 2:2.
Toužim: Šmejkal – J. Šulc. Schveiner, Tichý, Borek (75. Hotěk) – Kanát, J. Hejkal (75. Hudec), Moravec (10. Malec), Nezval – Mikula, P. Šulc. Trenér: Marek Daněk.
Cheb: Buřič – Brejcha, Vondrášek, Sedláček, Zeman (46. Eschler) – Hrdina, Danč, Benkovský, Musil – Endler, Nový. Trenér: Miroslav Švarc.

24.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Kontakt: p. Kratochvíl Petr, tel.: 606647514, e-mail: pub.cihelna@seznam.cz, Přijmeme číšníky/servírky do Pub Cihelna ve Žluticích., 20 000 Kč náborový příspěvek, dopravu hradíme, celodenní stravování zajištěno, možnost přespání., Nabízíme pracovní poměr na plný úvazek i na brigádu na pár hodin denně.. Pracoviště: Petr kratochvíl - pub cihelna - 001, Pod Strání, č.p. 507, 364 52 Žlutice. Informace: Petr Kratochvíl, +420 606 647 514. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 18 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Kontakt: p. Horáček, tel.: 603 528 382, e-mail: spapodjavory@gmail.com, Základní znalost NJ/AJ - není nutná.. Pracoviště: Spa pod javory s.r.o., 362 25 Nová Role. Informace: Horáček, +420 603 528 382. Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 23 450 Kč Lékaři (kromě zubních lékařů) LÉKAŘ/KA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 23450 kč, mzda max. 44900 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Kontakt: POUZE e-mailem., Požadujeme odpovídající vzdělání podle zákona 95/2004 Sb., trestní bezúhonnost, flexibilitu, týmovou spolupráci, profesionální přístup, znalost práce na PC., Atestace nebo specializovaná způsobilost vítána., Náborový příspěvek až 70 000 Kč, příspěvek na stravování, možnost ubytování, výhodné mobilní tarify, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.. Pracoviště: Karlovarská krajská nemocnice a.s..- oo1, Bezručova, č.p. 731, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Jiřina Nechanská, +420 354 225 193,354 224 192,354 225 203,724 334 870. Gastronomie - Gastronomie Šéfkuchař 28 000 Kč Šéfkuchaři v pohostinství ŠÉFKUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŠÉFKUCHAŘ/KA, Kontakt: e-mail: christinablahova2712@gmail.com, Praxe 5 let.. Pracoviště: Lenprom s.r.o. - 003, Bělehradská, č.p. 1042, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Kontakt, .

Ostrovu se postaví do cesty Hostouň

Slavii prověří Litoměřicko, půjde o důležité body

-

Black Angels vezmou útokem lázně

Karlovy Vary - Tři kola, čtyři body, osmé místo. To je prozatímní bilance FB Hurrican Karlovy Vary v I. florbalové lize mužů.