Božičanům už titul nikdo nevezme, ale ve hře je ještě postup přes baráž. Největší šance mají Nové Hamry, sice jen bod před Kyselkou, ale se zápasem k dobru, ve hře je ale, i když jen teoreticky, i Merklín.

III. třída, 24. kolo

RZ Abertamy – SK Andělská Hora 2:1 (1:1). Branky vítězů dali Rudimec a Štěch, za hosty skóroval Malík. Před 40 diváky řídil rozhodčí Hrubý, na obě strany vytáhl po dvou žlutých a hostům vyloučil jednoho hráče. TJ Údrč – Zřídla Kyselka 2:2 (2:1). Vyrovnané utkání, ve kterém každý ze soupeřů jednou vedl a nakonec se rozešli smírně. Na 0:1 dával Jozef Hlaváč, na 1:1 vyrovnával Berky, domácí naopak šli do vedení gólem Koženého a konečnou plichtu stvrdil Radovan Kába. Před 40 diváky řídil rozhodčí Botoš, domácí viděli dvě a hosté jednu žlutou. Sokol Útvina B – Merklín 0:4 (0:3). Dva góly vítězů dal Kotnárek a po jednom Vlčko s Kučerou.

Před pouhou dvacítkou diváků řídil rozhodčí Molnár a ukázal přitom na každou stranu po jedné žluté. SK Božičany – Sokol Chyše B 3:2 (2:1). Domácí vyhráli brankami Ernsta, Petra a vlastním gólem Machavy, za hosty skórovali Vojta s Dorňákem. Před 50 diváky řídil rozhodčí Krejčí. Domácí viděli dvě a hosté tři žluté karty. FC Nové Hamry – TJ Potůčky 0:2 (0:1). V derby horalů se radovali hosté, kteří zvítězili brankami Zralého a Šípka.

Před 50 diváky řídil rozhodčí Hrubý a stačila mu jedna žlutá, kterou ukázal hostům. Baník Pila B – Sokol Bochov B 4:0 (3:0). V ´derby rezerv´ vyhráli domácí brankami St. Koudelky, Mudry, Belbla a Matouška. Před 50 diváky řídil rozhodčí Vašek, žluté byly na každé straně dvě. Sokol Žlutice B – Sokol Olšová Vrata 1:2 (0:1). Výhru hostů zařídili Hubený s Talašem, za domácí se trefl Sivák. Před 40 diváky řídil rozhodčí Kozák a stačilamujedna žlutá, kterou ukázal hostům.