Rovných pět padlo ve šlágru kola, kterým bylo tradiční derby karlovarských ´S´:

KSNP Sedlec 4
Sokol Sadov 1


Úvod utkání patřil překvapivě hostům, kteří se hned v 1. minutě ujali vedení gólem Dotzauera. Pak ale vzali taktovku do rukou domácí a do poločasu brankami Ostena a Hoffmana skóre otočili. Po změně stran přidali po pěkných kombinačních akcích další dva góly Filipčík s Kováčem a Sedlec už pohodlně dokráčel k zaslouženému vítězství. Slušně hrané utkání výborně a bez karet řídil laik pan Tošnar z Březové.

Další výsledky

SK Doubí – Ajax Kolová 1:5 (0:2).
Jasnou výhru hostů vystříleli Gábner, Hlavín, Kerekanič a Buchtele a jedním ´vlastencem´ přispěli i domácí. Čestný úspěch Doubí si připsal Stolín. Před 50 diváky řídil rozhodčí Suchan. Domácí viděli jednu, hosté čtyři žluté.

Sokol Štědrá – SK Toužim B 3:2 (3:1).
Výhru domácích zařídili dvěma góly Krmela a jedním Karnoll, za hosty skórovali Habart se Štefanem. Před 50 diváky řídil rozhodčí Hrubý. Domácím stačily dvě žluté, hosté viděli čtyři a jednu červenou.

Sokol Květnová – Jiskra Březová 4:3 (2:0).
Utkání se zajímavým vývojem. Domácí vedli už 4:0, ale pak jim asi došla pára a nakonec byli rádi za jednogólové vítězství. Dva góly Květnové dal Dušan Lux a po jednom Valach s Budinou, za hosty se dvakrát trefil Kučera a jednou Tošnar. Před 50 diváky řídil rozhodčí Karban, žluté ukázal dvě, a obě hostům.

TJ Vojkovice – Sokol Bochov 0:2 (0:2).
Vítězství Bochova zařídili brankami Roštejnský s Kajzarem. Před 60 diváky řídil rozhodčí Rádl a na žluté to bylo 1:1.

SK Božičany – FK Nejdek B 2:2 (0:2).
Všechny góly padly do jedné brány. Hosté vyhráli poločas brankami Nagyho a Salaquardy, za domácí po změně stran skórovali Marcel Petr a Hůlka. Před 70 diváky řídil rozhodčí Kozák a žlutých bylo celkem deset – domácí viděli čtyři a hosté šest.