Na neoficiálním mistrovství světa v kopané vybojovali druhou příčku. Tým, který si poskládal trenér Antonín Honomichl, ale neměl vstup do turnaje nijak dobrý. V prvním utkání se saským SV Fronberg Schreiersgrün uhráli remízu 1:1, když jedinou trefu Slavie zaznamenal Tomáš Matějček.

Vítězství mohl týmu z lázní zajistit ze značky pokutového kopu Libor Marek, ale na brankáře Fronbergu nevyzrál. Ve druhém kole už však karlovarský tým nestačil na výběr Frankfurtu nad Mohanem, kterému podlehl 1:2. Jedinou branku Old Boys vstřelil Marek.

V posledním sobotním utkání hráči z lázní opět remizovali. Tentokrát s maďarským týmem Dabasu Ungarn. Branku slávistického týmu vstřelil Vachník. V neděli už na tom byli svěřenci trenéra Antonína Honomichla o něco lépe. Maďarskou Budapešť porazili o tři branky.

O ty se podělili Hadrava, Řáda a Kubín. V posledním vystoupení pak nadělili karlovarští saskému Neumarku ´bůra´. Velkou zásluhu na tom měl především autor dvou branek Marek. Po jedné pak přidali Kubín, Hlaváč a Pyszko. Díky lepšímu skore skončil výběr Old Boys Karlovy Vary na skvělém druhém místě.