Ani čtvrté kolo nejvyšší okresní soutěže fotbalistů nezměnilo nic na vedoucím postavení Sedlece v tabulce. Tentokrát si poradili se čtvrtým týmem loňského ročníku Hájkem a na kontě vstřelených branek už mají úctyhodných dvaadvacet zářezů.

KSNP Sedlec 4
Sokol Hájek 2


Vyrovnaný zápas rozhodl svojí střeleckou pohotovostí domácí Berger. Hosté se sice ujali už v 10. minutě vedení po pěkném sólu Kožíška, za domácí ale rychle vyrovnal krásnými nůžkami Berger, který pak gólem do šatny poslal Sedlec do vedení.

Po změně stran se hosté snažili vyrovnat, měli pár šancí, ale domácí brankář Flekač byl neprůstřelný. V 80. po krásné kombinaci na jeden dotek a přesné přihrávce Lehečky se Berger trefil potřetí.

Závěr zápasu byl velmi zajímavý. Nejprve Háječtí v 89. snížili z přímého kopu Sojkou na 2:3, ale hned vzápětí Berger završil svůj střelecký galakoncert a čtvrtým gólem Hájek definitivně dorazil.

Utkání, které sledovalo půl sta diváků, řídil sudí Bauer. Domácí viděli jednu a hosté tři žluté karty.

Další výsledky 4. kola
Jiskra Březová – Sokol Bochov 0:2 (0:0).
Výhru Bochova pečetil Dvořák a jeden gól si dali Březovští sami. Utkání řídil rozhodčí Šeda, který v ochozech napočítal 73 diváků. Domácím pohrozil jednou a hostům dvěma žlutými. SK Božičany – TJ Vojkovice 1:2 (0:1). Všechny tři góly padly z kopaček hostů. Božičanského brankáře překonali Krejsa a Levko a do vlastní brány se trefil Kypta. Před 60 diváky řídil rozhodčí Tomáš Krejčí. Domácím pohrozil jednou a hostům dvěma žlutými.

Sokol Sadov – SK Doubí 5:1 (2:0).
Do poločasu se dvakrát trefil Konrád, který po změně stran dovršil hattrick, čtvrtý gól přidal Bohumil Hrbek a pátý Ježek. Čestný úspěch Doubí vstřelil za stavu 5:0 Beňo. Před 50 diváky řídil rozhodčí Botoš. ŽK 1:1,ČK0:1.

FK Nejdek B – Sokol Štědrá 1:0 (1:0).
Branku vítězů dal Daniel Smrt. Před sedmdesáti diváky odřídil zápas sudí Karban, který domácím ukázal tři a hostím čtyři žluté karty.

SK Toužim B – Ajax Kolová 3:1 (3:0).
První podzimní výhru domících vystříleli Habart dvěma a Rybka jedním gólem. Střelec hostů nezjištěn, nenahlášeno.