Stará garda Sokol Teplá 6 SKP Hvězda Karlovy Vary 3 poločas: 1:2 Do utkání, které se hrálo 2 x 30 minut, vstoupili lépe domácí. V8. minutě využil své sólo v první branku Teplé Vild. Hvězdy vyrovnaly o pár minut později. Další branku si vstřelili domácí po centru Stojkovičové Hrabovským sami. Po změně stran opět Hvězdy udeřily, ale poté už stříleli branky jen domácí.

Tepelští postupně otočili vývoj utkání ve svůj prospěch brankami Romana Bláhy, Jaroslava Vokáče, Jana Salvy a Jiřího Vasylišína. Účet duelu pak přesnou trefou uzavřel Václav Fusser. „Samotné utkání se neslo v přátelském duchu, byly k vidění z obou stran pěkné fotbalové akce a diváci, kterých přišlo do ochozů kolem sto padesáti, se určitě nenudili,“ liboval si utkání jeden z organizátorů Rudolf Káva.

Na závěr přišly po dohodě s trenéry na řadu penalty, ve kterých děvčata zvítězila v poměru 3:2. Sokol Teplá: Káva - M. Novák, Hanus, Kocourek, Hrabovský - Salva,Vokáč, M. Knaizl, Vasylišín - Krišta,Vild. (stř. J. Bečvář Flusser, Bláha, Kolárik).