I ve druhém kole České ženské fotbalové ligy nevyšly fotbalistky FC Buldoci Karlovy Vary bodově naprázdno. V utkání s Plzní B se dvěma góly blýskly jak plzeňská Beštová, tak i karlovarská Stojkovičová.

FC Viktoria Plzeň B 2
FC Buldoci Karlovy Vary 2

Do západočeského derby nastoupily hráčky hostí oslabeny o dvě hráčky základní sestavy, ke zraněné Zajačíkové přibyla Záhořiková. V samotném utkání však absence hráček nebyla vidět.

Hned v úvodních minutách srazily ve svém pokutovém území hráčky Plzně pronikající Kulovanou a hlavní arbitr duelu Burda nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu.

Ten pak s přehledem proměnila Iveta Stojkovičová. Karlovaračky se z vedení ale neradovaly dlouho.

V 6. minutě po rohovém kopu domácích se v šestnáctce hostí nejlépe orientovala Beštová, která se nemýlila a vyrovnala. Ve 13. minutě nezachytila plzeňská stoperka dlouhý nákop hostující Čepilové, čehož využila dotírající Stojkovičová k samostatnému úniku, který proměnila ve vedoucí branku Buldoků.

Plzeň se dočkala vyrovnání těsně před závěrem první půle. Tečovanou střelu Beštové si nechtěně srazila do své branky Lembacherová. Ve druhém poločase už branka nepadla a tak se soupeřky rozešly v derby smírně 2:2.

Branky: 6. a 44. Beštová – 3. a 13. Stojkovičová.