A povedlo se. Jeho výběr totiž na hřišti U Hájku uhrál nerozhodný výsledek 1:1 a na své konto si připsal další veledůležitý bod.

Favorizovaný tým SK Union Čelákovice v domácím prostředí totiž střelecky zkolaboval, i když byl po celé utkání lepším týmem. Nakonec se tedy musel spokojit pouze s jedním bodem.

Během úvodních osmi minut čelákovičtí hráči rozkmitali čtyřikrát svými střeleckými pokusy konstrukci chodovské svatyně. Navíc fotbalové akcie Chodova držel bravurními zákroky hodně vysoko gólman Tomáš Pelech. Ty ale klesly ve 25. minutě, když střeleckou nemohoucnost svého týmu na chvilku prolomil čelákovický Matoušek.

Jenže pak se přiklonila překvapivě fotbalová štěstěna na kopačky fotbalistů Chodova. Ve 27. minutě kopal Mašek z hranice šestnáctky přímý kop, ten uklidil do branky domácích Širochman a na chvilku tak vyvedl z míry výběr trenéra Michala Petrouše. Postupem času však opět převzali zpět na své kopačky fotbalovou taktovku hráči Čelákovic, kteří si vytvořili neustálý tlak, ale ten již nedokázali brankově zúročit, a tak si na své konto připsali bod. Stejný zisk si podruhé v řadě připsali i Chodovští.

Čelákovice – Chodov 1:1

Branky: 25. Matoušek – 27. Širochman. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Král. ŽK: 1:2. Diváci: 120.

SK Union Čelákovice: Bařina – Dostál, Bílý, Flekač, Havlát (46. Jeník) – Hakl, Jelínek, Reichert (62. Koch), Kubeš – Dalekorej, Matoušek.

Spartak Chodov: Pelech – Mašek, Správka, Širochman, Vondráček – Dušek, Nezval, Štěpán, Kinkal – Zucker, Kočí (70. Chlup).